Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak magamnak...

Hogyan találjak magamnak normális barátnőt? (leszbi téma)

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy a mai lányok zömétől őszintén szólva rosszul vagyok, mert a legtöbb se nem ápolt, se nem szép és még buta is (TISZTELET A KIVÉTELNEK!) Annak ellenére, hogy leszbikus vagyok, lányosan öltözködök, adok magamra. A mai lányok viszont, akiket kifogok, gusztustalanok. 2 kg smink, mindene kilóg a rövid cuccokból, és hiába vékony, olyan narancsbőre van, hogy csak na! Legalább ne rakja ki Én rendszeresen sportolok és helyesen táplálkozok, hogy ne legyek narancsvidéki. A mai lányokat már más nem is érdekli csak a lájkok Facebookon? :( Nem szeretnék ilyen barátnőt, de mást nem találok. 17L

2014. máj. 24. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Ezért nem jut barátnő rengeteg srácnak, mert ilyen sok a divatleszbi. Lehet lepontozni, de tény, hogy 10 éve fele ennyi sem volt...
2014. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
GYK :)
2014. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél leszbi, inkább fussunk össze. :) 19F
2014. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, hogy a lányokhoz vonzódom. :D
2014. máj. 24. 18:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Én meg már lassan a fiúkhoz, amilyen elképesztőek a lányok manapság. Viccen kívül. De azért mégiscsak lánnyal szeretnék lefeküdni, nem fiúval. :)
2014. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Bakker!! Te egy beképzelt férfi vagy nem egy nő. Undi vagy...
2014. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#The last man standin, lány vagyok. Ez egészen biztos.
2014. máj. 24. 18:58
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen...tudom.

Ezt átvitt értelemben kell értelmezni...bocsánat

2014. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Igen,nagyon sokuk ilyen..Ha meg mégsem,akkor a felfogásuk és a természetük rossz.Nem egyszerű párt találni,külső alapján én már nem is próbálkozok.Bár 70%-ban belülről is "romlottak",persze akinek nem inge..Ne kapkodd el,megéri türelmesen kivárni a Nekedvalót :) Aki külsőre,belsőre olyan,amilyet szeretnél.Legyél nyitott élőben,akár itt is,bátran írj rá másokra,akadni fog egy értelmes,meglásd! 20/l/l
2014. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Egyetértek az előttem íróval.Ne add fel!Türelemmel ismerd ki az embereket,még ha nem is tetszik a külső,mire megismered teljesen,beleszeretsz :) Kitartást igényel,nem fog az öledbe pottyanni "miss tökély" :) Próbálkozz,vedd fel a kapcsolatot több személlyel,beszélgessetek,csináljatok programokat aztán válassz közülük,ha úgy alakul a dolog,hogy érdemesnek látod :D Tudom,hogy sok a gyökér,meg a kamu írogató,de velük ne is foglalkozz! Ha gondolod velem is beszélgethetsz :)
2014. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!