Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, aki "bír" és én...

Van egy lány, aki "bír" és én évek óta majd meghalok érte, viszont facebookon kérdez valamit, írok neki és nem válaszol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régóta őrlöm magam miatta, de végre rávettem magam egy ideje, hogy próbáljak közelebb kerülni hozzá (annak ellenére, hogy nulla esélyt látok arra, hogy sikerül összejönnöm vele). Viszont csak ritkán találkozunk élőben sajnos és facebookon is úgy beszélünk ("""beszélünk"""), hogy ír vagy én írok és másnap (jó esetben) visszaírunk egymásnak. Viszont tök jó hangulatú üzenetet szokott írni, egyáltalán nem olyan, mintha utálna, vagy nem tudom, ezért meglepő, hogy nem ír vissza. De még az sincs az üzenet alatt, hogy láta:xy:xy de egyértelmű, hogy olvasta, mert a barátnője mesélte nekem, amit én írtam a lánynak.


Olyan típus vagyok, aki egyből a negatív oldalát látja mindennek, ezért jó lenne valaki véleményét hallani, hogy mit gondol, mert egyre jobban azon vagyok, hogy nem igazán bír a csaj, csak akkor nem értem, miért nem utal legalább rá, hogy bunkózik vagy csak tőmondatokban válaszol, mert ahogy már írtam, teljesen barátságos üzeneteket ír.


Most akkor ez milyen helyzet?

19/F


2014. jún. 4. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hívd el valahová.

Abból sokminden kiderül. A válaszból is. S végre v lenne vmi,v tudnád,h feleslegesen álmodozol.

És javasolnám az önbizalom /pozitív gondolkodás növelését,a saját érdekedben. Egyszerűbb lenne az életed.

2014. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sokszor csinálom ezt én is, lányokkal/fiúkkal, de nem mert nem birom vagy ilyesmi, hanem csak mert nincs kedvem éppen beszélgetni, nehezemre esik, blablabla ... Szóval szerintem nincs baja a csajszinak veled, sőt, szerintem ha nem bírna, akkor épp azért is "látta" lenne az üzenet alatt, hogy tudassa veled.

Jól mondja az első, hívd el valahová :) Vagy próbáld megnyerni az üzeneteiddel, tudd meg mi a szenvedélye és azon a témán maradj, etesd egy kicsit az egóját, blabla, érted...

Amúgy ha szabad kérdezni, miért látod ennyire esélytelennek, hogy sikerüljön?

2014. jún. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Annak, hogy ennyire nem látok rá esélyt, több oka is van. Például ő a gazdagabb rétegbe tartozik (ha nem is gazdag, de átlag feletti színvonalon él), én meg kis túlzással "hónap végén örülök, ha tudok valamit enni". Ennyire azért nem rossz a helyzetem, de az övénél lényegesen rosszabb.


Másodszor pedig ő az a fajta, akinek az évfolyamon sok barátja, ismerőse van, én meg inkább az a típus vagyok, akinek csak néhány haverja van, de azokkal szorosabb a kapcsolatom. Valamiért úgy gondolom, ez is hátrány lehet.


Igazán sosem "csajoztam", így konkrétan lány sosem utasított el, de volt hogy minden ok nélkül a szemembe mondta csaj, hogy csúnya vagyok. Meg hasonló "élményeim" voltak máskor is, viszont voltak alkalmak, hogy hülyének néztek, mert nem értették, miért gondolom ezt magamról, egyáltalán nem vagyok csúnya, teljesen átlag vagyok. Csak ugye a negatív vélemények jobban megragadtak bennem. Emiatt hogy kicsit önbizalmat nyerjek, váltottam frizurát stb és azóta kicsit pozitívabban látom a világot, sokaktól hallottam jót. Emiatt aztán úgy gondolom, hogy esélyem nincs arra sem, hogy kicsit is elfogadhatónak tartsa a külsőm a lány.


És az utolsó, ami még a problémám (amit nem tudom, hogy említettem-e már), hogy nagyon szélsőségesen fogom fel a dolgokat, főleg vele kapcsolatban. Minden reakcióját, mondatából vagy az "utál" vagy a "kedvel" -t hozom ki, sosincs arany középút. Úgy értem, hogy pl végigolvasom az üzenetét és eldöntöm magamban, hogy "ááá, esélyem sincs, biztos utál" vagy ha én írok neki és x idő múlva nem ír akkor is azt szűröm le, hogy nem bír. De másik esetben is működik, ha pl jókedvűen ír, barátságos, akkor beugrik, hogy "lehet mégis lenne esélyem" pedig csak egyszerűen kedves. Hülyeség, tudom, utálom is ezt a f**zságot, de így működök.


És jó ötletnek tűnik ez az elhívni valahova dolog, csak volt, hogy írtam neki, hogy jó lenne élőben többet beszélni és azután vagy egy hónapig nem írt, és amikor végre írt, akkor is valami más miatt. Szóval nem látok sok esélyt az igenre.

2014. jún. 10. 00:25
 4/4 anonim válasza:

Hát ha van esze e csajnak, akkor nem számit az anyagi...

Ha rendes kapcsolatot keres, akkor meg éppen előnyesebb az introvertség, szerintem.

Jó, a külső azért tényleg belejátszik a dolgokba, de ha a személyiséged olyan ami neki megfelel, ami inspirálja, lenyűgözi, akkor azért egy normális csajt az érdekelné elsősorban... Csak akkor először szavakkal nyerd meg. Vannak közös érdeklődési témáitok? Kezdesz is valamit magaddal? Hobbiaid vannak?

Lehet átgondolta már és tényleg nem szeretne semmit se tőled, de lehet bele se gondolt a kapcsolatotokba, és még nem jött rá, hogy van valaki aki nem csak lefektetni szeretné...

No de a lényeg akkor, hogy minnél többet beszéljetek online

2014. jún. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!