Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, hogy egy srác nem...

Van olyan, hogy egy srác nem érdemli meg a szeretetet senkitől az életben?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha nem csinált semmi súlyosat soha?
2014. jún. 5. 12:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs.

Ellenben, ha sokat sirákozik, a másik fél ráun. Tedd magad rendbe, bár az nem kis idő.

2014. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy a nyomik ténylegesen tesznek valamit a helyzetük javításáért és nem itt siránkoznak naphosszat?
2014. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Értékeld objektívan önmagad, és lásd be, hogy reálisan milyen csajoknál lehet esélyed, ha pedig jobbat akarsz akarsz, akkor fejleszd magad abban, amiben csak tudod (külső, iskolázottság, gazdasági versenyképesség).


Ha csak egy 165 cm-es 13 cm-es farkú korán kopaszodó pocakos szakmunkás lennék, akkor nyilván sokkal lejjebb kellene tennem a lécet, de akkor is lenne nő aki örülne nekem, ha egyéb vonatkozásból nagyjából normális lennék.


Nyilván 180 cm-es 10 évvel fiatalabb egyetemista, szabadidejükben modellkedő, jó családi hátterű bombázó csajok szintjére innen már nem nagyon lehetne feljönni.

2014. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A szeretet,stb nem velünk született dolog.Van akit szeretnek,vonzodnak hozzá.És van akit egyszerüen észre sem vesz senki.Mióta a világ-világ van ilyen(és lessz is).Megmagyarázni nem tudom,de látatlanul kisugárzik belőlünk.Lehetsz akármilyen kedves-rendes,ha ez a kis plussz nincs meg .aszhatod.Lelj békét magadban,és próbálj belenyugodni.
2014. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A 8 as válaszolóval én is egyetértek.

Aki nem szereti magát, azt nagyon más sem fogja.

elég ha csak magamból indulok ki.

régebben fél évvel ezelőtt én sem szerettem saját magamat, elkezdtem változtatni a külsőmön, a hozzá állásomon. És ezzel észrevettem hogy nő az önbizalmam, elértem valamit, sorban jöttek a dicséretek, pedig kis apró dolgokról van szó, de már sokszor ez is elég, a kicsit is meg kell becsülni.

És ugye ahogyan nőtt az önbizalmam és kezdem végre megszeretni magam, úgy változik a kisugárzásom is pozitív irányba, és így sokkal többen kedvelnek, kezdenek megkedvelni ahogyan észrevettem, és az ismerkedésnél is már észrevettem hogy másképp állnak már hozzám a csajok mint régebben. Sokkal pozitívabb lett minden azzal hogy kezdem elfogadni magam!

És ehhez csak az kell hogy az illető eldöntse magába hogy tényleg meg akar-e változni, és ha ez megvan tényleg eldőlt fejben, akkor utána kell tenni érte. És ha már kezd látszódni az eredmény és jönnek az értékelések hogy így tovább például na akkor nem szabad megállni ha még a vég célod nem érted el, ez a legfontosabb!

2014. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Dehogynem érdemli meg! Sőt, elárulom neked, sok olyan normális, szép, aranyos lány van, aki a kisebb önbizalmú fiúkra hajt! Nem mindenki bukik a nagyarcú, önimádó bunkókra! Hiszen aki nem folyton magával és csakis magával törődik, az többet törődik másokkal. És szerintem ez nagyon fontos, az élet egyszer majd visszaadja neked, meglátod! Egyébként, ha gondolod írj privit és beszélgethetünk. :)

17/L

2014. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16-os.

És ilyen lányok merre találhatóak?Mert én még egy darabbal nem találkoztam élőben komolyan mondom... :/

Neten beszéltem már 1-2 ilyennel,de azzal nem megyek sokra,élőben még egyet nem láttam ilyet sajnos.

De nagyon sok hozzád hasonló lány kéne a világra komolyan mondom,akkor nem lenne ennyi egyedülálló srác,aki értékes csak ugye a mai világban nem igazán tudja mindenki megmutatni magát a nagyvilágnak... :)

2014. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nem az ilyen lányok vannak többségben, de mindenhol megtalálhatóak, csak jól körül kell nézni! ;) Nincs olyan, hogy valakinek nem jut ki a szeretetből. Sokkal inkább az lehet az ok, hogy rossz helyen keresgél. :)
2014. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!