Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek sem valami kedves...

Szerintetek sem valami kedves ez a srác?

Figyelt kérdés
Úgy hívott el "randira", hogy először leírta hol lesz koncertje a zenekarával, és aztán hozzátette, hogy "Most már azért találkoznék Veled". Meg se kérdezte, hogy el tudnék-e menni… Ráadásul 150 km-re vagyok onnan :( Ilyenkor egy pasi azt hiszi, hogy én vagyok az udvarlója?

2014. jún. 4. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Nagy arc. :D Én elmennék ha tetszene.


23l

2014. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 LePeDő ***** válasza:
92%
Nem szeretem az ilyen meggondolatlan bunkókat.
2014. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes ez az írás dolog és pont ezért..mindenki más hangsúllyal olvassa a dolgokat, de én személy szerint egy huncut hangsúllyal olvastam fel magamban elsőre viszont nem tudhatod ő hogyan írta mert még nem találkoztál vele és nem tudod elképzelni a hozzá illő hangsúlyt.
2014. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mióta rengeteg olyan kérdést és választ olvastam itt, hogy a nők nem szeretik a kedves férfiakat, csak a taplókat... Nem csodálkozom.


Tényleg megkérdezhette volna, én biztos azt válaszolnám, hogy nem érek rá, de ennek a te döntésednek kell lennie.

2014. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez semmiképpen sem randi lenne. Én így nem mennék el. Majd akkor, amikor úgy hív el, hogy kettesben menjetek el valahova.
2014. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Találkoztam már vele, és voltam már koncertjén is, de az a lakhelyemen volt. Szerintem igazából az a bunkóság tőle, hogy nem azt írta, hogy "szeretnék veled találkozni, el tudnál jönni?" vagy vmi ilyesmit…így meg olyan, mintha ugráltatni akarna és nem tartana valami sokra engem.
2014. jún. 4. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:
csak őszinte volt, már az is baj?
2014. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem érzem, hogy ez egy kifejezetten bunkó reakció lenne... írd meg neki, hogy szívesen mennél, de nagyon messze van, és ... (valami hihető és valóságos kifogás) és nézd meg a reakcióját
2014. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát ha hosszabbra tervezel vele ne menj el.. kicsit azért dolgozzon meg érted.

ha megelégszel egy futó kapcsolattal menj el és szerintem nem lenne rossz éjszakád. csak az ilyen beállítottságú emberektől ne várd h kedveskedjen... pipu, jól megpakol azt' pá.

2014. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!