Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szóval nem sokat beszéltünk...

Gtx03 kérdése:

Szóval nem sokat beszéltünk még de nagyon úgy érzem hogy tetszem neki és ő 9. -es én meg 7. es vagyok de igazából tényleg úgy néz ki hogy tetszem neki de nem vagyok benne biztos + facebook-on nem merek ráírni XD szerintetek mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Segítségre lenne szükségem! Van egy lány aki nagyon tetszik de korkülönbség is van köztünk és kicsit bizonytalan vagyok.

2014. ápr. 25. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a caaj az idosebb nincs sok esélyed
2014. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
idősebb de ugy gondolom hogy tetszem neki mert sok jel volt rá.. na de pl.: írjak rá facen vagy valami mit csináljak?
2014. ápr. 25. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
csesszétek meg... új generáció csak facebookon megy minden, és esélytelen a dolog
2014. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugottan. Volt egy osztálytársam tavaly (mi akkor voltunk kilencedikesek) egy hetedikes fiúcska szerelmet vallott neki. Nem jöttek össze, de nem nevette ki a lány. Aranyosnak tartotta.
2014. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó de... nem értitek XD nekem már volt 9. es csajom még hetedik elején de aki most tetszik ő rajta látom egy kicsit hogy tetszek neki meg minden meg a 9. es barátnője régóta a barátom és ő meg kérdezgeti hogy meddig leszek ma meg ilyenek. :D
2014. ápr. 25. 23:25
 6/8 A kérdező kommentje:
na akkor ? :DD
2014. ápr. 26. 00:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak simán ráírsz, hogy "Szia, miújság, milyen napod volt?", vagy valami hasonló szöveggel és lehet indítani egy beszélgetést. De az igazi az ha élőben beszéltek, szóval egy idő után ha tényleg tetszel neki akkor térjetek át a rendes, személyes beszélgetésre...
2014. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát ez a lényeg hogy kb mindig csak élőben bezséltem vele eddig és face-n még nem ... és nem nagyon merek ráírni mert kicsit félek (nemtudom mitől...))
2014. ápr. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!