Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha eltűnnétek fb-ról, észreven...

Ha eltűnnétek fb-ról, észrevenné valamelyik ismerősötök? őszintén

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki mondaná, igen, tudom h azon kívül is van élet, sőt.. én se vagyok nagy híve, nem is posztolok meg semmi, nem rakok fel tucat képeket..


Csak fogtam magam és eltűntem fb-ról, deaktiváltam. És hirtelen megkerestek páran, h miért, meg hogy nem a miattuk.

Ez azért érdekes,mert tavaly szintén elegem lett a fb-ból, akkor is deaktiváltam egy időre, akkor viszont senkinek se tűnt fel.


Szerintetek, ha ti eltűnnétek az oldalról, és nem úgy, h nem léptek be, hanem inaktívvá teszitek a fiókotokat, akkor észrevennék az ismerőseitek, h nem vagytok ott?


Mert olyan sokan vannak, akik csak ott írnak egymásnak, már alig beszélnek élőben, telefonról nem is beszélve...


2014. jún. 6. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem. Magasról szarok a facebookra.
2014. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem, amúgy meg nem is használom sűrűn a face-t, nem a facebooknak élek!
2014. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Sok barátommal ott beszélgetek, aztán kimegyünk élőben is, programokra, stb...

Én az elejétől kezdve megválogattam mindenkit. Nem jelölök vissza valakit csak azért, mert 1 gimibe, vagy 1 osztályba jártunk.

Szóval igen, észrevennék.

2014. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én rajta se vagyok,így nem is tudnék eltünni.Nekem a legjobb:D
2014. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
persze, hogy észre vennék, de akiknek igazán fontos vagyok, és csak virtuális világon keresztül kommunikálunk, velük megtalálnám a módját máson keresztül a kapcsolat tartásnak. pl. steam, skype
2014. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha eltűnnék a Facebook-ról, akkor magammal basznék ki. Főleg azért, mert ott van minden egyetemmel kapcsolatos infó. Ami az ismerőseimet illeti, 80 ismerősöm van, mindet személyesen ismerem, és elég jóban vagyok velük, haverok, barátok. Vizsgaidőszakban fesztiválon árusítok, emiatt nem voltam fent túl gyakran. 6-an panaszkodtak, hogy mióta a szorgalmi időszak véget ért, lehetetlenség engem elérni, és hiányzom nekik.


20/F

2014. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, mert azt használom SMS helyett
2014. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Régen én is fenn voltam facebookon,de már töröltem magam.Akik igazán fontosak nekem velük élőben tartom a kapcsolatot.
2014. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, mert elég sok ismerőssel ott tartom a kapcsolatot, mivel külföldön élnek.
2014. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet azt jól is használni. :) Én pl benne vagyok olyan csoportokban, amik motiválóak, hasznosak és érdekesek.


Na de a kérdésre válaszolva: szerintem biztosan észrevenné 1-2 ember, de nem különösebben használom...chatelni sem nagyon szoktam, mert testvérem igen intenzíven használja, így az már elég elrettentő pl nekem, hogy ne bújjam én is. Posztolni sem szoktam nagyon, igazából tényleg csak a csoportokat olvasgatom ha van rá időm, de ennyi.

2014. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!