Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14-17 éves fiúk, van kedvetek...

14-17 éves fiúk, van kedvetek ismerkedni/beszélgetni egy csúnya de legalább borzalmas személyiségű leányzóval?

Figyelt kérdés

Egy kis ismertető: Sokak szerint flegma,beképzelt,primitív paraszt vagyok vagy épp buta liba. Én nem tartom magam annak, de mindjárt megkapom, hogy milyen egoista vagyok, úgyhogy nem mondtam semmit.. Az arcom csúnyácska, az alakom átlagos de a hajam szép. Tulajdonképp az utóbbi nagyon fontos mert csak arra vagyok büszke és abból sok van. Szeretek mesét nézni a horrort viszont nem bírom, nagyon félős vagyok. Én kedvesnek tartom magam bár néha tényleg tudok gonosz lenni. De hát ki nem? Szeretem a rockot azonban mindent meghallgatok ami igényes és értéket képvisel. Szeretek fotózni, írni, imádom a filmeket, a színházat és mindent aminek köze van a színészkedéshez. Újságírónak készülök de ebből nem lesz semmi a jelen körülményeket figyelembe véve. Elismerem, hogy vannak fárasztó pillanataim amikor még magamnak is sok vagyok.

A stílusom a család pénztárcájához van kötve, tehát igyekszek egy évben összeszedni pár olyan holmit amit sokáig tudok hordani :D Ettől függetlenül nem vagyok igénytelen.

Nem tudom elviselni a páwákat,swageket és a cicababa hercegnőket. Rossz szokás de nagyon lenéző tudok lenni a bunkó,nagyképű emberekkel és nehezen viselem ha valaki folyton hangoskodik.


Röviden ennyi :)


2014. jún. 6. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Korod? Kép?:D
2014. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Te vagy nekem a nagy ő!
2014. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát eléggé visszataszító már ne haragudj de ez a mai világ sajnos.
2014. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mutass képet. :D
2014. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hopp a korom tényleg lemaradt! 14 vagyok :)
2014. jún. 6. 18:51
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi számít páwának? szeretk öltözködni, viszont ízlésesen
2014. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Pillangók repdesnek a gyomromban.
2014. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mi számít ízlésesnek? A kérdésedre válaszolva, a zselés hajú nevetségesen viselkedő lények akikről lassan azt is nehezen állapítom meg, hogy lányok-e vagy fiúk.


Képet privátba küldök :)

2014. jún. 6. 18:55
 9/18 anonim ***** válasza:

én is hasonló vagyok..

18:49 miért lenne visszataszító? -.- mert nem olyan hülye liba, mint a sok vele egyidős, akiknek annyiból áll az élete, hogy bulizni járnak, mindenkivel flörtölnek és 10 percenként töltik fel magukról fésbukra a csücsörítős, pucsítós képeiket?..

2014. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Küldheted a képet
2014. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!