Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Csúnyából...

Miért van ez? Csúnyából gyönyörű lány? Miért ilyenek a pasik?

Figyelt kérdés

A sztori lényege csupán annyi lenne, hogy régen nem voltam túlságosan szép, sőt kifejezetten taszító voltam. Persze volt egyfajta bájom, ami egy nagyon jóképű pasinak megtetszett. Nem tudom, mit láthatott bennem, de annyira jó nővé faragott, hogy bárhol megfordulok az utcán, mindenkinek lóg utánam a nyálam (leszólítások, jelölések ...stb megjegyezném: nem öltözködöm kihívóan!).

Még a mostani barátom előtt nagyon sok pasi kosarat adott nekem és most ugyanezek könyörögnek értem. Én ezt nem értem. A problémám az egésszel annyi, hogy az ilyen pasinak, hogy van képe rám írni? semmit nem tett azért, hogy járjak vele, a mostani barátom volt az egyedüli, aki erőn felül azon dolgozott, hogy magabiztossá váljak és széppé.



2014. jún. 2. 17:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, értem senki nem teper.
2014. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Mondjuk éppen azért amiért a csajok is ilyenek. Attól hogy kifogtál egy ilyen barátot attól még nem ez a jellemző, mint ahogyan a csajok között sem az a jellemző hogy azon dolgozzanak hogy magabiztossá meg jó kisugárzásúvá tegyenek egy önbizalom hiányos ill. félénk férfit. Manapság a legtöbben mindent egyből készen szeretnének megkapni. Ez van.


25/F

2014. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Azért az önbizalmad is helyre rakta, de ne vidd túlzásba, mert nagyképűségbe csap át, ami abszolút nem vonzó.

A kérdésedre válaszolva: azért írnak, mert bánják, hogy elszalasztottak és próbálnak megkaparintani. Játssz velük, aztán ejtsd pofára őket. Privátban küldhetnél egy előtte- után a képet :)

L23

2014. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, de ha eldicsekedtél vele mindenkinek, akkor tegyél valami hasznosat is.
2014. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Ennyire azért ne szállj el magadtól. Még az is megeshet, hogy elhagy a mostani pasid, te visszazuhansz és utána már te fogsz kaparni azon srácok után akiket most lenézel.
2014. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"mostani barátom volt az egyedüli, aki erőn felül azon dolgozott, hogy magabiztossá váljak és széppé."


Akkor elég nagy bajban vagy!


21/F

2014. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Na azért nem lehettél te olyan taszító, mert embereknél azért nincsenek ilyen cserebogárszerű átváltozások, csak legfeljebb a brazil szappanoperákban. Tehát te valószínűleg csak csiszolatlan gyémánt voltál, és egy pasi (A férfi) csiszolt gyéméntot csinált belőled. De gyébként van magyarázat a dologra. Ha a személyiségedbe szeret bele valaki akkor önbizalomra teszel szert, és már anélkül is vonzóbb leszel hogy külsőre változtál volna. Persze erre még rájön hogy külsőleg is változol ha jól érzed magadat a bőrödben.

Egyébként, ne vedd sértésnek vagy becsmérlésnek, de sok pasi nagyon idióta tud lenni ha egy "valamelyest" vonzó nőt lát. Beszólogat, fütyül, dudál, stb. Ez még nem feltétlenül jelenti azt hogy gyönyörű vagy. Na ez persze relatív fogalom. Szép az ami érdek nélkül tetszik, tartja a bölcsesség.

2014. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Jah, az önbizalmad kicsit túl nőtt az egészségesen, bár azért én kíváncsi lennék egy előtte-utána képre.

Szard le őket, felszínesek.

2014. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nem vagyok nagyképű, egyáltalán. csak itt mertem megemlíteni. folyton kerteljek ilyenkor? mert akkor meg nem értenétek, amit kiírtam.

együtt fogunk maradni és nem tervezünk elválni, mert lassan 5 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást.

hasznosat csinálok: tanulok + dolgozok. nem dicsekedtem, próbáltam kicsit pozitívan kiírni, csak sajnos félreérthető vagyok eléggé. :D elsődleges célom volt: bárkiből lehet bármi. Nagyon sok önértékeléssel szenvedő lány van, pont mint én voltam és ezzel csak próbáltam demonstrálni egyfajta pozitív példát. Matolcsy-féle hungarian fairy tale, csak az én változatomban. xD Szóval ne haragudjatok, ha kicsit beképzelt volt.

az, hogy most ezt kiírtam, csak azért tettem, hogy megkérdezzelek benneteket erről, de választ még nem kaptam! o_o szóval örülnék, ha jönne pár válasz.

Képet nem küldök, mert herótom van a képküldéstől (rossz emlékek, még abból a korszakból :D) de úgy képzeljetek el egy anorexiás rövid hajú szende szűz csajt, most meg... fantáziátokra bízom. De a voltnál ezerszer jobb.

2014. jún. 2. 17:36
 10/21 A kérdező kommentje:

a másik: nem úgy szólítanak le, hogy fütyülnek, hanem csak néznek, odajönnek és elkezdenek beszélnek. Egyik munkám során (diákmunka) minden napra jutott valaki, aki bepróbálkozott nálam.


Köszönöm a válaszokat, először azt hittem elküldtök melegebb éghajlatra, de pozitív csalódás, hogy nem. (mondjuk én is beszólnék magamnak emiatt a kérdés miatt))

2014. jún. 2. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!