Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki van még úgy vele, hogy már...

Ki van még úgy vele, hogy már most elege van a nyárból, mert tudja hogy úgyis csak otthon fog ülni egész végig?

Figyelt kérdés

pl barátok hiányában

vagy egyéb okból


2014. jún. 6. 20:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szakmai gyakorlaton leszek, szóval nem lesz itt baj :D
2014. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

17-essel együtt tudok érezni. Én mondjuk tavaly csináltam a jogsit, de felénk is óránként járnak a buszok, így amíg nem volt jogsim addig nem volt ritka, hogy 1 órát vártam suli után a buszra. 13:20-kor lett vége az órának és 13:20-kor indult a busz is, amit persze nem értem el.

Én már 7. éve végigdolgozom a nyarat, de most úgy néz ki, hogy nem csak nyári munka lesz. Nekem se nagyon vannak barátaim, barátnőm még soha nem volt és nem is nagyon tudok ismerkedni, de hát ez van. Most úgy döntöttem, hogy mivel munkába állok, végeztem a sulival így ezen is változtatok egyszerre. Sok sikert és kitartást mindenkinek, fő az optimizmus.

2014. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hét szabi jut idén a nyárra, de valószínű, hogy itthon ücsörgés lesz. Autóra gyűjtök, így minden pénzt szeretnék félretenni, amit csak tudok.

Plusz alapból nincs sok barátom, ráadásul ők a családdal mennek ide-oda.

2014. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Ilyenkor próbálom beleképzelni magam a helyetekbe,de nem megy..:O Én a nyarat imádom,mert akkor végre van időm mindenre..jó,tegyük hozzá,hogy van egy lovam és versenyzem,szóval nem nagyon érek rá unatkozni...:D
2014. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én, részben. Nem fogok otthon ülni, hanem végigmelózóm a nyarat 2 munkahelyen.
2014. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Én is.

A barátaim elhanyagolnak,nyaralni nem megyünk,otthon fogok szenvedni.

14/L

2014. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!