Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elmenjek diszkóba, ha amúgy...

Elmenjek diszkóba, ha amúgy utálom de ott legalább lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Vagy csak tévhitben élek, hogy ott akarnak is ismerkedni a lányok?


Sosem voltam még diszkóban...


21F



2014. jún. 6. 20:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
1-2 estét ki lehet bírni? :/
2014. jún. 6. 20:39
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

hát én nem ismerkednék diszkóban...de sokan szeretnek ott ismerkedni, viszont ha nem érzed jól magad, szerintem nincs értelme ott próbálkozni

20/L

2014. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked elég egy buta liba,aki cigizik,és rázza a p*csáját mini ruhákban,akkor hajrá.
2014. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én sem szeretem a diszkókat, és ha ezen múlik akkor inkább egyedül maradok, de buliban biztos nem ismerkednék.
2014. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vannak normális csajok is buliban, szóval menj!
2014. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sose tudod mi történik veled, szóval tedd vagy ne tedd, de ne próbáld (Yoda).
2014. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akadhatnak ott is normális lányok, de aki rendszeresen jár oda, az valószínűleg nem lenne hosszabb távon melletted, és te se éreznéd jól magad, ha oda kellene járnod, ha meg a barátnőd egyedül menne, akkor talán féltékeny is lennél rá, és hát ki tudja, mi történne ott, ha éppenséggel nem lenne hűséges típus, vagy mondjuk némi alkohol hatására feloldódnának a gátlásai. Inkább azt mondom, keress valami társaságot, csoportot, ahová el tudsz járni, és ahol meg tudjátok ismerni egymást, ismerkedni meg gyakorlatilag bárhol lehet, de ha nincs más lehetőség, akkor esetleg kérj meg egy barátot, ismerőst, hogy mutasson be neked egyedülálló lányokat, sose lehet tudni.
2014. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem érdemes, mert ha te nem vagy bulizós típus és agy diszkóba ismerkedsz meg egy lánnyal az több, mit valószínű, hogy az és akkor nem hiszem, hogy nagyon összeillenétek

de te tudod, mindent ki lehet próbálni egyszer

2014. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem egyszer próbáld ki, h megnézd, milyen, és ha nem tetszik, akkor elmész onnan:)
2014. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A tapasztalat amit ott szerezhetsz még hasznodra válhat szóval ennyiből megéri.
2014. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!