Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha egy lány ír nektek...

Fiúk, ha egy lány ír nektek facebookon, akivel amúgy a suliban köszöntök, akkor azt ti már kezdeményezésnek vesziket, vagy szimpla barátkozásnak?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék nyomulósnak tűnni, csak szimpatikus nekem ez a fiú, és szívesen beszélgetnék vele. A barátjával jóban vagyok, és egy ideje ezzel a fiúval is köszönünk a suliban, mikor találkozunk a folyosón. Ha írok neki, akkor arra fog gondolni, hogy tetszik nekem, vagy nem feltétlenül? Egyébként kicsot bejön, de nem lenne jó, ha ez lejönne neki.

Köszönöm a válaszokat előre is! :)

16/L


2014. jún. 7. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én pl érdeklődésnek venném, hogy mi újság velem, hogy vagyok és természetesen én is kérdezősködnék. Bár az ilyet jobb élőben, nem interneten, feltéve ha van rá lehetőség. 25/F
2014. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:)
2014. jún. 7. 13:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek elpletykálom hogy nyomulós ribi és már szexeltünk is.
2014. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

Tuti, hogy rám van indulva.

Egy valamit is magára adó nő nem ír rá látásból ismert fiúnak.

2014. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lol, ezért van az, hogy a pasik mindent flörtölésnek vesznek. Lehetsz te a legrondább, legbunkóbb tag, ha egy csaj azt mondja "Hú, én is szeretem a Pepsit", akkor te mész rohanni, hogy "Haver, azt mondta, szereti a Pepsit, tutira le akar szopni."

A fiúk annyira szánalmasak.

2014. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért ne írhatna neki te paraj?


Ne halgass erre kérdező,írj nyugodtan.

2014. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
nem írnék neki... legyen ő a kezdeményező
2014. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Egy ráírás az MIÉRT számít kezdeményezésnek? Nem randira akarja hívni..


Ez a baj a lányokkal..

Ha egyszer egy orrát vakaró fiú véletlenül belenéz a szekrény üvegébe és összeakad a tekintetük,akkor onnan úgy veszik hogy a fiúnak tetszenek és a lehető legjobban ignorálják mert nehogy nyomulósnak tűnjenek..

A fiúnak ebből annyi jön le hogy valamiért bunkó vele a csaj.

2014. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Hogyha nem töketlen akkor egyértelműen kezdeményezésnek veszi. A férfiak/fiúk sose gondolnak úgy egy lányra hogy jó lenne barátnak. Az élet nem olyan mint a disneychannel. Ne hozz felelőtlen döntést. Előbb gondolkozz. Tegyél fel magadban elsőnek kérdéseket: Alkalmi kapcsolatot szeretnék? Csak szexuálisan vonz téged ez a fiú? Vagy más miatt vonzódsz hozzá? Van valami közös bennetek? Hosszútávú párkapcsolatot szeretnél? Mit szeretnél? Mire számítasz? Hogy képzeled el? Minek örülnél,hogyha mi történne? Ne keverd a szexuális éhséget a szeretettel/szerelemmel mert saját magadat csapod be és csalódás fog érni. Legyél racionális! A tetteidért felelős vagy! 18F
2014. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó vegyes válaszokat kaptam, de azért köszi szépen!:)
2014. jún. 7. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!