Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti elmondanátok neki?

Ti elmondanátok neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki már több mint egy éve tetszik és most fog ballagni a suliból.Kértem tőle tablóképet és arra gondoltam,hogy elmondanám neki,hogy tetszik nekem.A baj az,hogy nem tudom biztosan,hogy elmondjam-e,mert lehet,hogy kiröhögne.Ha meg nem mondom meg neki,akkor nagyon meg fogom bánni.Mit gondoltok? (Lehet,hogy soha többet nem fogunk találkozni,mert ő másik suliba megy,mint ahova én majd szeretnék. )

2014. jún. 7. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont jó az alkalom, hogy elmond.. Mondd :D Ha igent mond akkor happy van :D Ha nemet akkor az már nem gáz mert elballag ;) 17 L
2014. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám neki,te hány éves vagy?
2014. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Puhatolózz hogy neki mi a véleménye rólad. Ha ügyi vagy ki tudod deríteni hogy tetszel-e neki :)
2014. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És te Frász? :D
2014. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elmondanám neki, ha meg nem jön össze akkor sem gáz mert nem biztos, hogy latjátok egymást újra. De egy próbát mindebképpen megér mert ha nem kerdezed meg lehet ezen fogsz egész életedben rágódni :D
2014. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A korodra írtam Frász. Hogy és te mennyi vagy? :)
2014. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14/L 15/F
2014. jún. 9. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!