Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem vonzódok se fiúkhoz, se...

Nem vonzódok se fiúkhoz, se lányokhoz IDEGESÍTENEK fog ez még változni? 13/L

Figyelt kérdés

A fiúk.: a közelükben nem bírok lenni nincs rá szó mennyire fel tudnak idegesíteni a velem egykorúak a kocsikal,focival,csajokkal…stb…

A lányok,; szintén úgy, a cipőkkel,divattal,1D-vel Justin Bieberel…stb

Nem szeretem se a fiúkat se a lányokat de nem is utálom csak nem érdekelnek, a nagyobbak sem,kisebbek sem szerelmes se voltam sohanem érdekelnek szerintetek ez rendben van így?



2014. jún. 7. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

meg


és remélem a pasik felé

2014. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
várjál. még változhat. embergyűlölő is lehet szerelmes
2014. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Változik ez még persze, mint ahogy te magad is.
2014. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Változni fog ha megismersz.
2014. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem vonzódnék hozzád a leírtak alapján.
2014. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annak idején én is így voltam vele, egyik nem átlag témái sem érdekeltek, de én máshogy éltem meg mint te. Én voltam az osztályban a vándorló ember, mindenkivel elbeszélgettem, elfogadtam ezeket a dolgokat is, de másra tereltem a témát. Így alakult ki az, hogy mikor az egyik nem a másik "berögzült" jellemzőjét kritizálta, én csak nevettem rajta mint kívülálló. Meg kell tanulni elfogadónak lenni. Nézd pozitívan a dolgot. :)
2014. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ellenük,kedves vagyok mindenkivel.csak nem érzek irántuk semmit.és igen sokan idegesítenek,de nem mindenki egy két barátom van.de semmit nem éreztem,számomra a leghelyesebb pasi olyan mint egy 120 kilós gyerek,semmi különbség semmi extrát nem látok…
2014. jún. 7. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok ellenük"


- Javaslom, olvasd vissza, amiket írtál...

2014. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 egybaba ***** válasza:
Ami nem megy ne erőltesd! Érezd magad jól a bőrödben így ahogy vagy és kész. Az ember folyamatosan változik, ízlésében gondolataiban. Ne rágódj semmin. Nem kell úgy élned ahogy mások. Éld a saját életed :D
2014. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!