Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Így hogy közeledjek lányokhoz,...

Így hogy közeledjek lányokhoz, ha ezt nem egy ember őszintén megmondta a szemembe?

Figyelt kérdés

Emberek, akik közel állnak hozzám és meg merik mondani a véleményüket, kivétel nélkül mind azt mondta, hogy mikor először látott, gyökérnek nézett és nem olyannak, akivel szóba állna, ha csak összefut vele az utcán. Viszont mindegyikük véleménye az, hogy ahogy egyre jobban megismernek, egyre jobb fejnek tartanak és "jó haver" vagyok, nem bánják, hogy megismertek. (Egyikük azt is hozzátette, hogy nekem csajozásnál majd a belső fog sokat számítani. Szóval csak így burkoltan közölte, hogy ocsmány vagyok. De az irónia az, hogy ugyanez a haverom mondta, hogy nem érti, miért 0 gyakorlatilag az önbizalmam, normál fejem van.)


Akkor így hogy a ****ba tudok lányokhoz közeledni, ha már akkor elküldenek melegebb éghajlatra, mikor még nem is ismernek?


19 éves vagyok fiú


2014. ápr. 21. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
szerintem gyökér vagy így elsőre...másodjára meg neki se fussunk..
2014. ápr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Miért tartasz annak?

2014. ápr. 21. 00:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fokozat: extra nehéz!

Felszínes lányok kiszelektálva! Vonzalomkeltési mód: önismeret!

És 3x annyi skillpoint :)

2014. ápr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tök mindegy hogy nézel ki, önbizalom, egzisztencia és intelligencia kell!
2014. ápr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Arról hallottál már, hogy kisugárzás?


Egy nő megérzi, ha egy tutyimutyi megy oda hozzá, és azt is, ha egy olyan ember, aki bár tisztában van a külsejével, mégis mert kezdeményezni, tehát van benne vér...


Szóval így. Én sem vagyok egy dávidszobor, mégis jópár párkapcsolatom volt :)

2014. ápr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nő - ként mondom először is ne akarj átlagos lenni köszi abból van elég és lehet hogy helyesebbek

2. nem minden lány de a legtöbb elvárja hogy királynőként bánjanak vele ne egy utolsó ri***cként... (olvass el egy romantika korabeli regényt, vágyunk azokra finom úriemberekre persze csak szolidan ne ess túlzásba mert az ciki)

3. lehet hogy rossz helyen próbálkozol - nem ismerlek de sok ilyet láttam igen a diszkóba pl rövid úton lefognak koptatni mert oda vagy dugni mennek a lányok vagy van barátjuk tisztelet a kivételnek na velük próbálj meg egy más fajta hangot megütni

2014. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy azt közölte, hogy ocsmány vagy, hanem azt, hogy rossz a rólad kialakult első benyomás...sokan vagyunk még így ezzel.

Inkább azon kéne gondolkozni, hogy mit csinálsz rosszul elsőre.

2014. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!