Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg az ilyen éjjel nappal...

Tényleg az ilyen éjjel nappal BP Kristóf stílusú pasik jönnek be a jó nőknek?

Figyelt kérdés
Akik nagyképűek meg bunkózósak

2014. jún. 8. 09:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Definiáld a jó nőt.
2014. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
91%
A nők 99%-a szó nélkül leszopná, de tartanak attól, hosszú kapcs esetén, h megcsalja őket.
2014. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
2-es, ne magadból és anyádból indulj ki.
2014. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jó nő, de nekem egyáltalán nem jön be Kristóf.
2014. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Jaj hát szinte gondoltam, mit mást várhattam volna itt a gyk-n, mint h senkinek nem jön be:)
2014. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem bukunk a tapló fajtádra. Mondjuk még mindig nem definiálta egyik se a jó nőt, de ezek alapján képzelem milyen lehet és örülök, hogy én valódi értékek alapján számítok annak, nem pedig az alapján, hogy hány köbcm a mellem, vagy milyen rövid a szoknyám. ;)
2014. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hát biztos..nem nézem azt a kulturált műsort szerencsére. Sőt, való világot sem.
2014. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem pl olyan a jó nő mint aki a pénteki részben is volt a kristóf üzletében... :D tessék visszakeresni :D
2014. jún. 8. 10:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Én jó nő vagyok és nem igazán szeretem, ha egy srác nagyképű és bunkó, bár Kristóf karaktere ennél jóval gázabb, ő nem szimplán bunkó, hanem egy értelmileg visszamaradott, agresszív, lelketlen tapló gyökér... azért akiben SEMMI pozitív tulajdonság nincs, arra nem tudom, hogy lehet gerjedni. Ráadásul szegény "színész" ronda is, mint a reggeli hasmenés. De az ÉNBP olyan távol áll a való élettől, amennyire csak lehet. Tény, hogy vannak olyan buta kacsaszájú p**ák, akik gerjednek az ilyen pasikra, mert viszket a nunijuk (pl. Zsófi karaktere), de hogy egy 20-30 fős társaságból mindenki idióta legyen, és minden nő legalább egyszer kavarjon a csúnya rosszfiúval, akit amúgy mindenki utál, de nembaj, na ilyen nincs. :D
2014. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem keresem vissza, mert nem nézem azt a sz***t. Mondjuk jellemzően az alacsony IQ-val rendelkező zombiknak készítik az ilyen műsorokat....
2014. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!