Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért utál azért mindenki,...

Miért utál azért mindenki, mert szótlan és szorongós vagyok?

Figyelt kérdés
Ahelyett, hogy segítenének :/
2014. jún. 8. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ismerős, de majd leküzdöd :)

Én is most küzdöm le a dolgot, nem könnyű, de el kell indulni. Nem várhatsz az emberek segítségére ebben.

2014. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én is szorongós vagyok,fölleg ha néz valaki,és még hülyének is néznek közbe
2014. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
En meg is ölöm magam ezert :/ Nem bírom.....
2014. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem utálnak csak nem

Miért szeressenek ha te se szeretsz senkit?

2014. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

én szeretek velük lenni nagyon. és mindig mondom is :( meg face-n is megírom. és írok is nekik. ők meg soha. senki nem kíváncsi rám.

én nem tudom leküzdeni, mert nem olyan. szociális fóbia.

2014. jún. 8. 16:38
 6/13 anonim ***** válasza:
kérdező:Hogy hívnak? kereszteved?
2014. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

mondjuk az biztos, hogy nem várhatok segítséget senkitől, mert kértem, de basztak rá. persze akkor mondták, hogy jójó, persze, ez semmiség... -.-" azt lófasz...

kb örülök, ha szülinapomon felköszöntenek a falamon :/

2014. jún. 8. 16:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Pont azért mert szótlan vagy. Tudják hogy bármit megtehetnek veled mert annak úgy se lesz következménye. VÁLTOZTASS EZEN. Én is ilyen vagyok (csak akkor beszélek ha muszáj :D) és engem is csesztetni kezdtek suliba, csak én pasi vagyok és amikor odajött hozzám a legnagyobb pofájú gyerek aztán gyökérkedett felálltam és gyomorszájba rúgtam úgy 4-5-ször aztán rögtön tudta mi a szitu! Azután bármikor mentem suliba előre köszönt, pedig előtte volt amikor kezet akartam vele fogni és nem fogadta el. És mivel ez az eset becsengő után volt(még nem ért be a tanár) az egész osztály látta, onnantól kezdve senki sem szólt be pedig azután se lettem egy nagy dumagép. Persze ezzel nem az erőszakoskodásra akarlak rávilágítani, nekem így sikerült.
2014. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Marci
2014. jún. 8. 16:43
 10/13 anonim ***** válasza:
én is szótlan vagyok,és szorongók,nem tudom mi a bajom
2014. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!