Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért keres a fiú ha állítólag...

Miért keres a fiú ha állítólag barátnője van és le akart rázni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel barátok voltunk, felnéztem rá, mintha a bátyám lett volna. Néhány hete összevesztünk mert neki barátnője lett, és a fejébe vette, hogy halálosan beleszerettem és nyilván ezért zavar a dolog. Elkezdett provokálni,úgy viselkedett mint egy utolsó tahó. Utólag beismerte, hogy le akart rázni. Naná, hogy rosszul esett, nem is kicsit. Azóta mondom neki, hogy ha ennyire irritálom nem kell elviselnie,töröljön nyugodtan facebookról, de személyesen se kell keresnie. Erre ő jobban elkezdett duzzogni mondván, hogy az egész az én hibám.

Nagyon kiábrándultam belőle mint emberből. Egyszóval már csak azt lenne jó tudni, hogy neki ez az egész miért jó így.


2014. jún. 8. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátnője vette rá, gondolom, hogy rúgja össze veled a port
2014. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet a barátnő áll a háttérben. Mindenesetre nagyon rosszul kezelte a helyzetet, ha így van.
2014. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!