Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire tudját0k elviselni a...

Mennyire tudját0k elviselni a magányosan a hétköznapokat?

Figyelt kérdés

Nap mint nap azt látom hogy mindenki boldog, mennek a párok a strandra erre arra szerelmesek stb. Nekem pedig nagyon rossz úgy eltölteni az év legszebb évszakjait hogy egyedül vagyok. Társkereső is olyan hogy millióegy-ni szép lány van de senki nem ír és akinek írók az se ír semmit.

Magányosan élők ezt ti hogy tudjátok kibírni?

22/f


2014. jún. 8. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Könnyűszerrel. Nekem nincs szükségem senkire, hogy jól érezzem magam. Feltalálom magam, nem unatkozok.
2014. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyen. Egyrészt én 99%-ban egyedül voltam, mivel nem kellettem a nőknek (nemvagyok Justin Timberlake, Justin Bieber, Kevin Costner stb. és nem lógnak a nemzeti-bankok a zsebeimből se), szóval más választásom nemigen volt mint hozzászokni. Mondjuk sosem voltam társasági ember azelőtt se, utólag meg leszűrhettem hogy a nők feleannyit nem érnek meg,mint amennyit kínlódni kell velük.

Másrészt rengeteg elfoglaltságot találtam ki magamnak, pl. megtanultam ezt-azt a gépen ami később a hasznomra válhat. És persze ami hosszú távon leköt. Egy barátnő mellett esély nem lenne arra hogy képezzem magam ilyen hosszadalmas időráfordítást igénylő dolgokban, amik hosszútávon viszont kifizetődnek majd és jövedelmezőek. Szóval ha van sok olyan elfoglaltságod ami kellőképpen leköt, akkor nem nehéz.

2014. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ramcsiii ***** válasza:

Én most szakitottam a barátommal,szóval még nem érzem magam ilyen fázisban,de fogalmam sincs mit fogok magammal kezdeni főleg most nyáron.

Esetleg a hétvégi bulik fognak enyhiteni a dolgokon,strandolás a barátnőkkel.De a hét napjai kicsit húzósabbak..Sportolj,vagy járj valamilyen edzésre..Ami számodra érdeekes.Dolgozz,ha kitanult vagy,keress magadnak munkát,majdcsak Rád talál a szerelem :)

2014. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

haverok motorozás pia. Legalábbis 10 évvel ezelőtt agy ment..


Ma már nős vagyok.

2014. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nehezen, de muszáj lekötnöm magam más dolgokkal és nem gondolok annyit rá.
2014. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nehezen, de jön a nyár, remélem nyitottabbak az emberek. El kell járni strandra, közösségi helyekre, csak úgy lehet tenni ez ellen.
2014. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Száz fős faluban élek, sehol egy barát, vagy ismerős... Hogy oldom meg, hogy ne érezzem magam szarul? Játszok orrba szájba, animéket és filmeket nézek. Ha pedig olyanom van, kimegyek füvet nyírni, vagy más teendőknek állok neki a ház körül.


Talán ha fél év múlva elkezdhetek végre dolgozni, könnyebb lesz.


26/F

2014. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ahol élek sajna csak egy éjszakás randikat lehet csinálni munka mellett meg nem igazán van időm elutazgatni erre arra. Augusztusba megyek Németországba dolgozni, remélem ott megtalálom az igazit. Persze azt nem vágom ahol lakom a csajok az erőszakosabb tesztoszteron Svájcenegereket bírják akik -végtelen IQ-val rendelkeznek.
2014. jún. 8. 19:05
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez a szar randioldal is egy nagy kamu 10000ért előfizettem erre 7 hónapja senki nem írt rám pedig van képem kint.
2014. jún. 8. 19:10
 10/17 A kérdező kommentje:
Meg ami még röhej hogy odáig romlott a világ hogy úgy lehet egy lányt felszedni ha cigit kérsz tőle vagy meghívatod magadat egy sörre. Én első találkozáskor az excsajomra önszántamból 35ezret költöttem és még se kellettem neki. Nagyon remélem hogy Németbe más a helyzet mert ha nem kimegyek afrikába Busmannak.
2014. jún. 8. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!