Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha vagy csak...

Mit tegyek, ha vagy csak kondibérletre vagy csak tömegnövelőre, rendes kajára tudok költekezni a sikeresebb csajozás érdekében?

Figyelt kérdés
Egyszer mindenre nincs keretem, ami amúgy sem valami sok pénz, de most már csak elkezdek újra tömegelni, mert a lányok nagyon nem vonzódnak hozzám, alig 50kilósan. Szerintem minden kudarcom ezért vna, hiába a Pua, semmit se ér, ha vékony vagy és ronda.

2014. jún. 8. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
kondibérlet.. xd mindenki kondizni jár, pedig otthon sokkal jobbat edzhetnél saját testsúllyal...
2014. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kaja és Street Workout

Az ingyen van

2014. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocs, de én nem hiszek ezekben, én voltam egy hónapig konbiba és akkor még volt pénzem rendes kajára meg tömegnövelőre is csak egy hónap edzés alatt jött is két kiló rám kb. Én csak ebben hiszek azóta. Mert otthon is csináltam már ezt a fegyencedzéses dolgot és semmi sem jött rám érdekes mód, már pedig nekem tömeg kéne nagyon, hogy látszódjon, hogy izmosodtam, nőttem, mert nagyon pici vagyok.
2014. jún. 8. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Vállalj némi extra munkát és lesz mindenre kereted. Bár kérdés, hogy megéri-e azért melózni, hogy azoknál a csajoknál bevágódj, akik szigorúan a külsőre mennek :D
2014. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyelőre semmi meló, de amúgy is jól jönne az tuti ha végre kapnék állást, akkor nem csak edzésre telne, hanem szobára is. :D
2014. jún. 8. 20:14
 6/11 anonim ***** válasza:
edzés. sovány izmos jobb mint pufimaci
2014. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
fuss, mozogj, az nem kerül semmibe. Sztem jobban mutat az a "fajta" izom, amit így szed magára vki, mint amikor úgy néz ki, mint a puffasztott rizs.
2014. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A magas vékony fiús kérdéseket is ő írja ki.
2014. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Futástól nem leszek izmos. Amúgy meg alacsony is vagyok nagyon, ezért se könnyű párt találni.
2014. jún. 8. 21:28
 10/11 anonim ***** válasza:

én a helyedben vennék egy egykezes kézisúlyzószettet, felszerelnék egy rudat húzódzkodónak a többi meg fekvőtámasz hasazás. és a többi pénzt mint kajára és tömegnövelőre költeném. nem lesz ugyan az, de ez a leghatásosabb, ha nincs meg a keret. az kaja az első!


megjegyzem én magam is kondizok, de amellett itthon is edzek, azokkal amiket írtam. tömegnövelőt nem szedek, mert nincs rá szükségem. meg tudom oldani rendes kajálásból. és van eredmény! sok sikert és jó edzést!

2014. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!