Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány fiú van ezen az oldalon,...

Hány fiú van ezen az oldalon, aki nem tetszik a lányoknak, pedig folyamatosan próbálkozik, kezdeményez? Hány évesek vagytok és mióta nem jön össze semmi sem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerinted?Van vagy 6 millió.....de ezt nem viccnek írom,itt szinte csak olyanok vannak,de persze nem mindegyik:D
2014. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért Frász? Volt szerencséd egy párhoz? :D
2014. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23/f, soha nem volt semmi
2014. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Buford Tannen ***** válasza:
Sok...
2014. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még próbálkozni sem merek, úgysem kell nekik egy ilyen gyökér, mint én. 26F
2014. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nem tudom mi lehet a baj, jól is nézek ki pedig meg minden, de nekem sehogy nem megy a csajozás akárhogy próbálom. Múlthéten kikosarazott egy lány mert más tetszik neki tegnap meg voltam barátokkal a strandon, ahol ismerős lányok is voltak, ott is próbálkotam, nem ment a dolog, este elmentem egy szórakozóhelyre másik barátokkal, ott táncoltam egy nagyon helyes lánnyal, ölelkeztünk meg minden de mikor meg a akartam csókolni kiszaladt, pedig nagyon látszott rajta hogy élvezi a táncot velem, szóval nem értem. :/ 1 éve volt utoljára barátnőm de az véletlen jött össze csak de nem szerettem őt :/ Ezek után letargiában vagyok :( (19vagyok)
2014. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jelen.

segítséget elfogadok

23/F

2014. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült eddig semmi. 17/F
2014. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!