Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nagyon csúnya vagyok?

Szerintetek nagyon csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan mondták már hogy ronda vagyok.. Ápolt vagyok, de hiába, mert minden lány elutasít ismerkedésnél, bár nem csodálkozom ilyen külsővel.. 17/F

[link]



2014. jún. 8. 22:58
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
Figyu tesó. Ne úgy nézz ki, mint minden pávage*i. Először is, találj valami hozzád illő hajstílust. Másodszor, irány a H&M, és szerezz pár jó cuccot (nagyon olcsó). Legyen egy saját stílusod, de ne legyél hipszter.
2014. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

lel ez nem te vagy?

[link]

2014. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Ez a haj és a morc pofi nem illik hozzád. :)
2014. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Csináld justin biber régi haját magadnak tudod azt a hosszabbat .Majd tegyél fel képett ha megnőtt a hajad mert ez sajnos neked nem áll jól .
2014. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem vagy csúnya! De! A füleidet meg kéne csináltatni. Úgy tudom, ha van róla igazolásod, hogy pszichés problémákat okoz nálad, akkor ingyen is megcsinálják.

A hajad meg nem felállóra kéne belőni, mert így csak hangsúlyozza a felfelé keskenyedő fejformádat, amit nem a legelőnyösebb, hanem olyanra, hogy felül laposabb legyen a hajad, és kétoldalt dúsabb, hosszabb.

2014. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya.
2014. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Höh Bűnronda..de a haja szép:P
2014. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, beröhögtem ezen a hajon :D

Egy rendes frizurával sokkal jobb lenne, eltakarná az elálló füleidet és jobb fejformát adna! Ezt már sokan mondták, szóval lehet benne valami igazság.

Alapból elkerülnélek, mert nagyon páwás.

2014. jún. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Szerintem meg helyes vagy, nekem tetszel.


16/L

2014. jún. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
12-es pacsi :D Szerintem nem vagy ronda, bár mosolyoghatnál többet.
2014. jún. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!