Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, tegyük fel hogy van egy...

Fiúk, tegyük fel hogy van egy szép, kedves és normális lány aki össze akar veletek jönni. Annak ellenére hogy eleinte mégsem vonzódtok hozzá, belemennétek a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ha mindezen jó külső és belső tulajdonságai ellenére az első pár találkozás után mégsem érzitek azt, hogy hamar bele fogtok szeretni. De ha arra gondoltok hogy idővel ez talán változni fog, akkor ti bevállaljátok a részetekről később kialakuló vonzalom és szerelem reményében hogy összejöjjetek? 24F

2014. jún. 9. 02:02
 1/10 anonim ***** válasza:

hát nem.

19f

2014. jún. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Fütyizd meg párszor, hátha kialakul a szerelem később. ;)
2014. jún. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akármilyen jók is az ágyban, az én részemről általában még az ilyen kalandok után sem szokott kialakulni szerelem.
2014. jún. 9. 02:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnád szeretni, akkor igen.


Csak ezt a kérdést tedd fel magadban. Ha most nem, vagy holnap sem nem gond, idővel kialakul. Csak h tudnád-e vagy nem onnantól pedig nem lesz nehéz.


Viszont azt is bírálnod kell, hogyha már gondolkodnod kell azon, h ÖSSZEJÖJJ egy lánnyal... akkor annak hosszútávon milyen következményei lehetnek. Vagy esetleg milyen lesz a kimenetel.


Szval mérlegelned kell:


Ha nehezebben ismerkedsz, akkor nyugodtan megragadhatod az alkalmat, mind1 mi lesz belőle. Ha könnyebben ismerkedsz, a lány belülről is tökéletes akkor is öszejöhetsz vele nyugodtan, mert találni mégis nehezebb olyat aki belsőleg is megfelel. Ha tényleg könnyen megy az ismerkedés, a lány belsőleg nem a legjobb, és még azon is gondolkoznod kell h összejöjj vele, akkor abból általában nem nagyon lesz semmi.


Bár mindenesetre 1 próbát megér. A helyedben megpróbálnám.


Sok Sikert! :DDD :)))

2014. jún. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Könnyen ismerkedek, és ha valakibe beleszeretek akkor még a csillagokat is lehoznám neki. De az utóbbi időben nincs ilyen lány az életemben, akibe szerelmes lennék.
2014. jún. 9. 02:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Én igen, ha ő szeretné mert akkor nagy eséllyel úgyis nagyon megszeretném. Ha valamiért mégsem menne, akkor pedig elmondanám neki, hogy mi a helyzet. Átverésbe nem mennék bele, már az elején elmondanám neki, hogy nagyon kedves, aranyos és ha mondjuk tetszik de valamiért nem lettem még szerelmes belé és ehhez nekem idő kell, hogy valami alakuljon. Hogyha így is szeretné akkor részemről oké, aztán lássuk hogy alakulnak a dolgok :)
2014. jún. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én belemennék ha jól néz ki és emelett még jó tulajdonságai vannak,simán,szó nélkül,egy idő után úgyis megszereted hidd el!
2014. jún. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
55%

Ha jol néz ki, meg kell dugni.

Aztán eldöl, hogy lesz e más is.

2014. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán belemennék.
2014. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!