Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti ilyen esetben kezdemé...

Fiúk! Ti ilyen esetben kezdeményeznétek komolyabb kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ti nem tartjátok magatokat egy "hűdejó" pasinak(pedig ez csak önértékelési zavar) viszont lenne egy lány(aki csinos, okos, vékony-mondanám hogy szinte tökéletes, de ilyen nincs- stb) aki oda meg vissza lenne értetek.


Összejönnétek-e vele(ha csak egy kicsit is bejön nektek) vagy inkább nem áltatnátok senkit feleslegesen?


2014. ápr. 9. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem jönnék úgyis megcsalna ha szép lány.

18/F

2014. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom magamat hűdejó pasinak. De ha valakin látom, hogy tetszek neki, elbeszélgetek vele és nekem is bejön, akkor miért ne kezdenék kapcsolatot? Amúgy nálam nem önértékelési zavar, mindössze 166 centi vagyok, egy veleszületett növekedést gátló betegség miatt.
2014. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 PearlDiver ***** válasza:
100%
Normális, életképes srác legalább egy esélyt ad neki - mondjuk azért a belső értékek sem utolsó szempont, szóval egy csinos lány ugyanúgy lehet idióta ribizli.
2014. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én igen.
2014. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Simán,minél előbb adnék esélyt rá. :)

De ez csak egy álom marad nekem,szóval személy szerint ilyen velem nem fog történni sajnos. :/

2014. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha alapvető pontokon tér el az értékrendünk, akkor semmi esetre sem.
2014. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nyilván, ha kiderülne, hogy valami nem klappol akkor felejtős, csak általánosságban érdekelt, hogy ti mit csinálnátok hasonló szituációban.
2014. ápr. 10. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ilyenkor nem azt kell nézni, hogy "nem vagyok elég jó hozzá", hanem azt, hogy "aztak"rva de jó vagyok, látjátok, hogy milyen nőt szedtem fel?!". Egyből máshogy állsz hozzá.
2014. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én a lány vagyok. Csak problémás az ügy. Részben azért mert nem tudom, hogy én szimpatikus vagyok neki, másrészt félek, hogy nem vagyok elég iskolázott hozzá(ugyan abban a területen dolgozunk, csak ő diplomás értelmiségi én meg csak egy okj-t végeztem. Tudom, hogy marhaság, de mégis frusztrál).


Harmadrészt, meg nekem kéne elhívnom egy randira, de ha meglátom inamba száll minden bátorságom és csak köszönni tudok neki, igaz nem is nagyon kommunikálunk egymással, mert nem is találkozunk annyit, hogy komolyabb beszélgetésekbe tudjunk bonyolódni.

2014. ápr. 10. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!