Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 40 év feletti melegek miért...

A 40 év feletti melegek miért gondolják azt, hogy a fiatalabb korosztály velük akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van ez a bizonyos kék iwiw-nek is becézett PlanetRomeo "társkereső". Azt vettem észre, hogy a 40 év felettiek szinte csak a 18 és 25 év közötti korosztály között keresnek. Én 22 éves vagyok és én a korombeliekkel szeretnék ismerkedni, viszont az idősebb úriemberek állandóan kikérik maguknak, meg azt mondják, hogy egy bunkó vagyok, amikor visszautasítom őket. Ezek az emberek miért nem a saját korosztályukkal ismerkednek? Miért kell zaklatniuk a sok fiatalt, akik komoly kapcsolatot szeretnének?


22/f/m



2014. jún. 10. 08:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nem melegeknél is ugyanígy van, és nem csak társkeresőn :)

A negyvenes, ötvenes férfiak is a tízen, huszonéves lányokat keresik leginkább.

2014. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudok szebbet írni rá..de 40 felett már nem úgy zár a szimering,aztán gondolom a fiatalabbak még jobban rászorítanak a cerkára!
2014. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

A megoldás egyszerű: Írd ki az adatlapodra melyik korhatárból keresel.

Egyértelműen! Az értelmesebbek értenek belőle.

Ha nem olvassa /nem érti az legyen az ő bajuk.

Egyébként nem csak a 40 felettiek zaklatják a huszonéveseket hanem a huszonévesek is a 40-es 50-eseket.

Ki mit szeret!

2014. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%

Tele van a kék IWIW ostoba tizen- és huszonévesekkel, akik gusztustalanul viselkednek az idősebbekkel, a tisztelet minden jele nélkül. Olyan kiírásokat szoktam olvasni, amitől feláll a hátamon a szőr. Szóval nyugi, ez kölcsönös.


F/43/m


UI: simán leszel Te is 40-50-60 éves, kíváncsi leszek, mennyire fogod szégyellni magad a mostani viselkedésedért

2014. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem fogom magam szégyellni, mert mindig normális hangnemben utasítok vissza mindenkit, akik meg elkezdenek pattogni, amiatt mert azt merem mondani, hogy nem azoknak meg egyszerűen nem válaszolok. Nem fogok vitatkozni senkivel sem, mert annak nem sok értelme van.
2014. jún. 11. 00:35
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
Engem lecummanthatsz.47/F
2014. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
És még ezek után én vagyok a gusztustalan...
2014. jún. 11. 15:21
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Ez már egy örökös ellentét... Sok fiatal is ráír 50-esekre és az 50-esek is ráírnak a tizen-huszonévesekre. Mindkét fél utálja, irritálja, de mindkettő oldalt meg lehet érteni... Mármint korosztályilag. Szerintem amúgy mindkettő viselkedésforma undorító... Egy ember ismerkedjen korabeliekkel. Se fiatalabbal, se idősebbel. Ezzel nem azt akarom mondani hogy 21 évesen nem járhatsz egy 22 évessel a félreértések elkerülése végett de szerintem egy 10-es max. 13-as korkülönbség egy felső limitnek betudható (32/f)
2014. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Szerintem a 10 év is már nagyon sok. Az 5 még elfogadható.
2014. jún. 11. 19:45
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező,te nagyon korlátolt ember vagy:)

Én 26 vagyok,de nem a korát nézem egy embernek,hanem hogy mi van a fejében.

Akár 20 évvel is lehet idősebb.

Aki 5 évra maximalizálja a korhatárt az ne csodálkozzon,ha nem talál megfelelőt.

Amúgy meg ha te leszel 40 és ha neked is majd a fiatalok jönnek be,akkor majd megérted:)

2014. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!