Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek (lányoknak lehetőleg...

Valakinek (lányoknak lehetőleg) lenne kedve ismerkedni egy értelmes, sportos pesti sráccal?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki megkérdezné,hogy ha normális vagyok és minden rendben velem,akkor miért itt akarok ismerkedni.A válaszom erre a kérdésre csak annyi,hogy az elmúlt egy évben nem volt valami nagy sikerem párkapcsolati területen.Ha valaki megtetszett az általában vagy foglalt volt,vagy r1bi.Kicsit én is tartok az itteni ismerkedéstől,de soha nem lehet tudni.

Az arcomról meg mindenki eldönti majd maga,hogy milyen.Van aki a bugyiját eldobja a külsőmtől,van aki meg nem.Jó lenne végre egy olyan lányt találni,aki korban hozzám illik és nem csak futókalandot akar,mert újabban a 35-45 év közöttiek szeretnek bepróbálkozni,ami nem érint annyira pozitívan.

23/F


2014. jún. 10. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Senki nem kritizál, a "STAFF" lehetővé teszi az ismerkedést, és a többiek vélemény sem sokat számít. Hajrá!
2014. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18/l vagyok, írj privit!
2014. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nekem is írhatsz ha gondolod, annyi idős vagyok mint te.
2014. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!