Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanács kellene! Mit csináljak?...

Tanács kellene! Mit csináljak? 18/F

Figyelt kérdés
Egy olyan csaj hívott el bulizni aki akár álmaim nője is lehetne és úgy érzem nem vagyok közömbös a számára. Én meg nem éppen vagyok valami bulizós fajta.Egy kezemen megtudom számolni hányszor voltam bulizni éltem során de most mégis meg kéne erőltetnem magam. Nem szeretném megsérteni azzal hogy visszautasítom mert akkor eljátszom minden esélyem.Ugyanakkor nincs kedvem menni.Nagyon nem vonzanak ezek a szórakozóhelyek.Segítsetek!

2014. jún. 10. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el, szerintem egyszer nem árt. És ha tényleg álmaid nője akkor egyszer kivételt lehet tenni.
2014. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"meg kéne erőltetnem magam. Nem szeretném megsérteni azzal hogy visszautasítom mert akkor eljátszom minden esélyem"


Miért is kéne megerőltetned magad? Ha tényleg nem vagy közömbös számára, akkor azért felesleges megalázkodnod, ha közömbös vagy, akkor meg az is maradsz úgyhogy azért.


Vagyis, ne hajolj meg.


Inkább mondd meg, hogy nem annyira csíped ezeket a bulikat, de valami más helyre elmennél vele szívesen, ha benne van. Ennyi. Ha erre nemet mond, akkor úgysincs esélyed!


21/F

2014. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vaaaagy,mi lenne,ha összeszednéd a tökeidet,és elhívnád egy randira?A mai fiúkat olyan nehezen értem meg,ha tetszik valaki miért nem hívod egyszerűen el?Miért kell a lánynak kezdeményezni?jól írták előttem,ne menj el,inkább Te hívd el Őt valahova,amihez kedved is lenne.mondd el neki,hogy nem szereted annyira az ilyen helyeket,ha megérti,az azt jelenti,normális a lány,ha nem érti,akkor meg amúgy sem illenétek össze, ez pedig a későbbiekben nagy konfliktus forrás lenne.
2014. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te nem szeretsz bulizni, sok más értékesebb szórakozás is van, sorold fel, amiket te szeretsz, színház, mozi, kirándulás, uszoda stb., és ha ezekre azt mondja, hogy ezeket meg ő nem szereti, akkor el is lehet felejteni az álmaid nőjét.
2014. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerepjátszással indítani nagy balgaság lenne. Ne menj el, mentsd ki magad, és hívd meg valami nívósabb helyre.
2014. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!