Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha ráírnék Facebookon egy...

Ha ráírnék Facebookon egy lányra aki az ismerősöm Face-n, meg tudjuk egymásról, hogy vagyunk, de nincs semmi kapcsolatom vele, az gáz? Mit reagálna? Mit írhatnék?

Figyelt kérdés
Remélem sikerült érthetően elmagyarázni.

2014. jún. 10. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. :)
2014. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra, ötletekre volnék kíváncsi, de azért kösz
2014. jún. 10. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát szívesen elbeszélgetek ilyenekkel. Mindig örülök ha így ír rám valaki mert végre jobban megismerhetem. Ha tetszik akkor pedig még jobb :D

Nyugodtan írj rá! Nem fog megenni.

2014. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is örülnék neki.

Ha nem jönne be a srác, akkor "leráznám" és úgyis észrevenné, hogy nem érdekel.


De ezekből a dolgokból sok jó is kisülhet ha jól sikerül az első beszélgetés, akkor nyilván lesz belőle több is, majd tali stb:) Sose lehet tudni. Írj rá bátran! :) 20/L

2014. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék neki. Ami azt illeti én ezért regisztráltam fbra, hátha valaki észrevesz, ismerős ismerőse mondjuk. :) Eddig 2 valakivel alakult, úgy ,hogy rám írt. De rengetegen mondják, hogy nem erre való, de ez engem nem érdekel. Hülyeség szerintem, hogy régi barátokkal tartod a kapcsolatot. Főleg azért, mert barátokkal élőben beszélünk, esetleg azt, hogy mikor találkozunk. Bár nekem sosem volt nagy baráti köröm vagy olyan aki kimondottan velem szeretett volna fbon beszélgetni. Bejelöltek és cső, de minek ha nem írnak... :D


23l

2014. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!