Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Ez csökkentheti a...

FIÚK! Ez csökkentheti a visszautasítások számát ill. a "nemtudommirőlbeszélgessünk" problémát! (? )

Figyelt kérdés

Figyelem! Nem reklám, csak meg szeretném osztani veletek a lelkesedésemet és meg vagyok győződve róla hogy ez a dolog működik. ;)


Szóval a könyvtárban találtam egy könyvet a testbeszédről, és elolvasva rájöttem hogy hatalmas segítséget nyújt abban, hogy ha ismerkedtek egy lánnyal, leszűrjétek hogy érdemes-e elhívni vagy nem érdeklitek. Kipróbálva a benne írtakat, rájöttem hogy teljesen működik, és én ugyan nem szoktam leszólítani senkit (lány vagyok) de rögtön az jutott eszembe, mekkora segítség lenne ez ha fiú lennék és nem tudnám, merjek-e nyomulni... (A könyv: Allan Pease: A testbeszéd enciklopédiája, pdf-ben fenn van a neten) Kíváncsi vagyok, mi a véleményetek erről? :)


A másik, hogy letöltöttem a szerző másik két könyvét (Kommunikációs abc, Szó-beszéd) és hihetetlenül sokat segítettek, mert eddig nem bírtam normálisan beszélgetni ismerkedéskor de azóta egyre jobban megy. :D Komolyan, akinek ilyen jellegű problémája van annak kötelező.


Remélem, segítek ezzel valakinek. :D



2014. jún. 10. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó! ezt megnézem. aranyos vagy.
2014. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Linket dobsz privátban?
2014. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd ránézek, köszi a tippeket :).
2014. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
köszi:D
2014. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm, ezt én is megnézem. :)

L

2014. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"a férfiak udvarlási módszerei pontosan annyira kifinomultak, mintha bunkóval akarnánk halat fogni"/Allan Pease (bocsi, nem szó szerinti idézet, emlékezetből hívtam elő).


jó fej, a testbeszédes könyve nekem is megvan :)

2014. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy hete kezdtem el olvasni, tényleg jó dolgokat ír, sokat lehet tanulni belőle. Bátorságot viszont egyik könyv elolvasása sem ad sajnos. Úgyhogy akár a legősibb titkokat is leírhatják egy könyvben, akkor sem érek vele semmit.


Ennek az ellenkezője is igaz. Nulla előzetes tudással, de bátorsággal és kitartással a siker garantált.

2014. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
köszi :)
2014. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen. Sok szerencsét! :D
2014. jún. 10. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!