Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, aki eléggé...

Van egy lány, aki eléggé tetszik, de hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés
1 évvel felettem jár, eddig egyszer beszéltem vele.. kb. márciusban, tehát ő nem igazán emlékszik rám... tudom, hogy tetszik neki egy barátom ( tipikus, a barátom a kockás hasú szakmunkás srác... én pedig a kicsit kövérebb, 7 év thaibox van mögöttem, ezért a zsír alatt jócskán van izom is.. szakközepes srác ) szerintetek mit csináljak? Egyszerűen nem tudok oda menni beszélni, mivel folyton a többi atom barátnőivel járkál mindenfele...
2014. jún. 10. 23:41
 1/4 anonim válasza:
Biztos van olyan szituáció, amikor egyedül van, találj valami kifogást vagy indokot, hogy odamehess hozzá beszélgetni, vagy kérdezni tőle valamit. Ha szakközepes srác van, csak van annyi merszed, hogy megszólítasz egy lányt, vagy elkapod, hogy elhívd randira... Ha nincs, akkor talán nem is akarsz alkalmat találni, hogy odamenj hozzá. Így az első randin se tudnál igazán sok mindent kezdeni vele. Légy bátor, én azt mondom, az egyenes srácok mindig bejönnek a csajoknak!
2014. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De és hogyha nem tetszenék neki ? És röhögve ott hagyna ?
2014. jún. 12. 14:27
 3/4 anonim válasza:
2014. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy kezdősportos srácnak, mint nekem, az ilyen motivációs videók világi szintűek, imádom őket... :) lehet le jött mit akartál mondani :) köszönöm :)
2014. jún. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!