Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lany. Beszelgetunk...

Tetszik egy lany. Beszelgetunk is es egyszer meg irtam neki neki hogy tetszik hat. Kiakadt hogy miert levelbe irom meg neki es miert nem szemelyesen mondom el neki. Mind a ketten szimpatikusnak tartjuk egymast. Tudnatok tanacsot adni?

Figyelt kérdés
Kell nekem.

2014. jún. 10. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Találkozz vele és mond a szemébe! :-)
2014. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
igaza van a lánynak...ez már olyan dolog,amit személyesen kell elmondani a másiknak...sztem is hívd randira,aztán mondd el neki :)
2014. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Dicserd meg ma miylen csinos volt,nagyon szép a szeme mondd neki,kerdezd meg mi volt ma,beszélgessetekha van skypeon tök jó lesz hidd el!!,szep a haja ,nagyon jó a teste persze finoman.
2014. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja a lényeget lehagytam hoyg menj oda hozzá es csak hívd félre avgy amikor vége a napnak mondd meg neki mikor nemlátnak olyan sokan
2014. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!