Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha szeretőt keresünk, miért...

Ha szeretőt keresünk, miért olyan nehéz dió?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért. én is azt keresek,van kapcsolatom de másra vágyok
2014. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet nem merik felvállalni 1es voltam 35 F
2014. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is jó lenne! 30+F :)
2014. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert akinek van némi tartása és önbecsülése az nem akar sem pótlék,sem második lenni.
2014. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Párt keresni is nehéz dió.

Lehet, hogy nem tartanak elég vonzónak, szórakoztatónak, izgalmasnak ahhoz, hogy bevállalják mellettetek a szeretői szerepet.

2014. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is azt keresek! Írjon aki akar! :-P
2014. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mert olyat keres az ember, aki

- megbízható (nem fűvel fával, tehát biztonságos vele a szex)

- diszkrét ( nem állandóan írogat, keres)

- jól néz ki

- szexuális vágyai a kereső félével azonosak/hasonlóak

- a találkotás megoldható legyen

2014. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jaja, én is szeretnék szexbarátságot, de annak ellenére, hogy állítólag milyen sok a szexéhes tini lány, nem igazán ezt tapasztalom, eddig minden lány csak járás után tudta volna elképzelni velem a szexet
2014. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mert a lányok ha szerető státuszban vannak, egy idő után elkezdenek többet érezni a srác felé. Nagyon kevés lány képes kizárni az érzelmeket, és szerintem elég rizikós belemenni eleve egy olyan kapcsolatba, amiből úgyis összetörve jössz ki. Ráadásul körülbelül annyi energia befektetés, mint egy rendes kapcsolatot keresni.


Ha nagyon működik a kémia és nem vágyunk kapcsolatra, akkor végül is meg lehet próbálni, de ilyenkor általában érzelem mentes szexkapcsolat kezdődik, ami ha jól működik, kialakulhat kölcsönös szimpátia, és ismét képbe kerül, hogy hoppá szeretője vagyok, és pofikára fogok esni. Vagy van annyi esze az egyik félnek, hogy még az érzelmek előtt visszalépjen, megkímélve ezzel a másikat.


Lányként az a véleményem, hogy egy ilyen státuszból 99%-ban mi jövünk ki rosszul (a nő és az érzelem nem szétválasztható)! Kevesebb nő megy bele, mint amennyi férfi szeretne ilyen kapcsolatot, ezért olyan nehéz dió.


23/L

2014. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!