Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi tévő legyek?

Kiki555 kérdése:

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban (2 vagy 3 évvel idősebb nálam) vele ülök pár napja és ma rosszul volt a suliban.Nem hozta a mobilját és megkért hogy hívjam fel az anyját hogy haza megy. Mondtam szívesen felhívom,felhívtam. Utána elkezdtem simogatni a hátát,a lábát és rám nézett. Ez fura volt számomra mert mindig hátrált ha ilyet csináltam.A volt fiúja a legjobb haverom.Ha megcsókolom szerintem ő is és a haverom is nem lesz többé a barátom. Megmerjem csókolni? Vagy mit csináljak? Mikor hazament adtam neki egy arcra puszit és megöleltem. Nem tudom mit csináljak 14/F

2014. jún. 11. 20:11
 1/4 anonim válasza:
Egyenlőre győződj meg róla, hogy kölcsönös e a szimpátia és ha igen csak akkor cselekedj, ne támadd le azonnal
2014. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vele szoktam diszkóba járni,vele szoktam lejárni a tóra fürödni,vele sétálok a folyosón,bele avat minden titkába,mindig megmondja ha valaki tetszik neki és tanácsokat kér mit tegyek. Ezek milyen jelek? Nagyon jó barátnak tart?
2014. jún. 11. 20:26
 3/4 anonim válasza:
Pontosan. Jo barátjának tart és tulajdonképpen ennyi...tehát nem hiszem hogy többet akar a barátságnál (a leirtak alapján legalábbis).
2014. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma beszélgettem vele és azt mondta hogy semmiképpen sem szeretne komolyabb kapcsolatot a barátságnál,de annak örülök hogy jó barátnak tart. Köszönöm szépen a válaszodat.
2014. jún. 12. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!