Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem kellek a csajoknak, az...

Nem kellek a csajoknak, az élet kedvem is el ment. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 07:52
 1/7 vicr4m ***** válasza:
48%
Nem lehet mindenki csajozógép. Attól, hogy nem dobja le minden lány a bugyiját azonnal, amint meglát, még élhetsz teljes életet. Ha nem szeretnéd, hogy a külsőd alapján ítéljen meg egy lány, akkor te se ezalapján ítéld meg őket és működni fog a dolog.
2014. jún. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát jelenleg valahogy én is így vagyok, elég szar érzés tud lenni...Sőt én igyekszem úgy tenni, ahogy az első írt, de még így is kosarat kaptam 1x, azóta nem nagyon próbálkozok.
2014. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
probáld a pasikat
2014. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt a nyár, használd ki. Lesz nem kevés napod,hogy formáld az alakod. Ha jobban érzed majd magad a bőrödben, magabiztosabb leszel. Ez pedig már egy nagy előny. :)
2014. jún. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
(Itt a nyár)el ment mindentöl a kedvem.csajok nézem a csajokat,és tudom hogy sose lesz nekem.csak idegesít hogy tehetetlen vagyok.:(
2014. jún. 12. 08:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Vedd elo a nyelvtankonyvet
2014. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne a csajozással foglalkozz,hanem mondjuk sportolj,vagy takaríts!
2014. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!