Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szép csajoknak miért nem...

A szép csajoknak miért nem kellenek olyan fiúk, akikről süt, hogy tapasztalatlannok még szexualitás, illetve párkapcsolati élet terén, ösztönösen kerülnék a nem alfahímeket?

Figyelt kérdés

Náluk tapasztalom a leginkább ezt az alfahím elméletet, míg a nem vonzó lányok szinte maguktól is nyomulnak rám, bár van egy-kettő, aki nem olyan rossz, a táv miatt velük nem lehet semmi... Más, de fontos, hogy gyakran érzem, hogy kevés vagyok a szép csajokhoz, hogy a tapasztalatlanságo, hogy nem tudok az ágyban sem teljesíteni, sőt talán még csókolózni sem tudok jól (bár már 4 csajjal is smároltam, persze egyik sem jött be). Gyakran ilyen kisebbségi komplexusom jön elő, főleg a szép csajoktól, ha jön velem szembe egy szép lány, valamiért ösztönösen stresszelek, levegőt sem tudom rendesen venni. Nem értem miértt van az, de fura mód, mintha facebookon is megéreznék, hogy egy lúzer, nyomi srác vagyok. Vagy tényleg pusztán a külsőm miatt nem kellek nekik, ennyi lenne a lényeg, aki külsőre nem egy nagy darab, magas, férfias arcvonású valaki, az már nem is vonzó a számukra?

Szeretnék rájönni, hogy mi a nagyobb probléma a külsőm vagy a tutyi-mutyi, félénk, jófiús, kisebbségi komplexusos lényem?


2013. jún. 7. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak az a két véglet van, hogy "alfahím" vagy "tapasztalatlan". A te problémád a magabiztosság hiányából fakad.
2013. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A te bajod hogy félénk,tapasztalatlan vagy.Csomó csúnya férfi van akinek szép barátnője van mert magabiztos,vicces,tapasztalt.Nem kell egyből topmodelt csajokkal próbálkoznod.Lényeg hogy gyűjts tapasztalatot,és találj egy magadhozvaló csajt akivel gyarapithatod a magabiztasságodat minden téren.Aztán maj meglátod mere visz az élet.
2013. jún. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!