Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogos, hogy kiábrándítónak...

Jogos, hogy kiábrándítónak érzem ezt ismerkedés elején?

Figyelt kérdés
Egy srác rögtön írt nekem, mikor szakított az exével. Először arról hadovált, hogy az exbarátnő rendszeresen szelektálta az e-mailjeit és ezért nem látta, mikor korábban írtam már neki. Azt mondta de "erről, meg az exemről nem akarok beszélni". Kb. egy héttel később meg egyszercsak monológba kezdett arról, hogy az ő kapcsolata egy csoda volt és mindenki rájuk irigykedett, a szívében marad örökre.... És azt mondta, kívánja, hogy én is tapasztaljam meg egyszer. Egyrészt tudom, hogy már alig várta, hogy megszabaduljon az exnőjétől, másrészt meg miért ír nekem ilyeneket? Mintha direkt meg akarna engem szégyeníteni, ugyanis én vettem fel vele a kapcsolatot először, vagyis én kezdeményeztem...

2014. jún. 12. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az exéről beszél már az elején, halott ügy, szerintem szabadulj meg tőle még mielőtt érzelmileg belemész. Mindenki megérdemli, hogy egy kapcsolat kezdetén már ne máson csámcsogjon a partner.
2014. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az emberek szeretik sajnáltatni magukat így vagy úgy.

Egyébként az elsőnek igaza van..

2014. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak pótléknak tekint, nem te vagy neki a fontos, hogy a tény, hogy mehet hozzád, te pedig tárt karokkal fogadnád. Pattintsd le, jobban jársz. Egy rakás nyűgtől megóvod magad.

Sose kezdj olyannal aki nincs tisztában önmagával. Jegyezd meg ezt, mert ez sosem változik.

2014. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!