Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem ír vissza senki?...

Miért nem ír vissza senki? Ennyire csak a külső alapján döntik el az emberek, h kivel állnak szóba?

Figyelt kérdés

Nos van a badoo unalmamból bejelentkeztem fb-al

és nem kapcsolat szerzés céljából vagyok fent, hanem csak beszélgetni tölteni az időt, de ha úgy alakulna biztos nem zárkóznék el egy számomra szimpatikus lánytól h személyesen is megismerjem, na ez a része mindegy is...

Szóval bárkire bármit írok hosszú bemutatkozás, rövid vicces hangvételű beszélgetés kezdeményezés, adatlapjáról vett 1-2 infó firtatása, szó szerint bármit, soha nem jön rá válasz...

Ennyire csak a külső alapján döntik el az emberek, h kivel állnak szóba?

Nem tartom magam egy adonisznak de csúnyának sem afféle egy a sok közül átlagosnak, van önértékelésem stb.

Bár mondjuk érdekes volt h 20 értékelésből 11 6-9.es pontot adott a többi pedig alacsony értékelést vagy nincs a keresési szűrőben.



2014. jún. 12. 07:03
 1/10 anonim válasza:
100%
hát öszintén szolva igen enyire külsöre mennek. hidel furának tartanak az emberek de mikor meg ismernek akkor rá jönek hogy más vagyok mint ahogy ök el képzeltek külsö alapján. vékony vagyok 19 évesen 35kilo vagyok meg kicsi melem is van de nem érdekel más véleménye. ha te el fogadod magadat és minél több emberel ismerkedsz de élőben akkor rájönek hogy nem a külsö a leg fontosabb.
2014. jún. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hozott anyagból kell dolgoznom szóval muszáj elfogadni magam :D

Számomra a karcsú törékeny nők a nyerők, nem tudom miért nem vagyok kis darab nem elhízásra kell gondolni jó kötésű vagyok szerintem max izommá tudnám a súlyom átdolgozni :D

A mellméret is fontos ne legyen túl nagy és igen ezt pasiként írom h nem szeretem a nagy melleket :D Viszont legyen formás onnantól kezdve mit számít az h kicsi :D

2014. jún. 12. 07:31
 3/10 anonim válasza:
Régen nem volt internet. Ez ekkora gond?
2014. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez nem válasz a kérdésre szerintem -_-
2014. jún. 12. 07:49
 5/10 vicr4m ***** válasza:
100%
Csinálj magadról előnyös képeket, egy ilyen oldalon nem sok esélyed van egy igazolványképpel. Csinálj teljes alakosat, ha ki vagy pattintva, akkor fürdőgatyásat. Szerezz be egy képszerkesztőt, kreativitásodra van bízva. Vagy másik lehetőség, menj el egy fotostudioba és csináltass magadról pár képet.
2014. jún. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az építő jelegű választ.

Sajna nem tartom magam valami fotogénnek főleg ha magam fényképezem :DD

de 1-2 bulifotón még én is elhiszem h helyes vagyok főleg mikor csaj ismerős átküldi h milyen jól sikerült kép :D

A másik dolog meg h míg csak egy képet látok valakiről nem mondom azt h nem mert lehet h élőben teljesen másképpen néz ki ez lehet + vagy - is.

2014. jún. 12. 09:31
 7/10 anonim válasza:
Sajnos nagyon a külsőre mennek,de a férfiak is. Egyszer egy céllal beregeltem kamu profillal és egy egész szép nő képét használtam(nem akartam h megismerjenek).Hááát szörnyű :D Annyi levelet vagy 50 levél,99+ megtekintés és ugyan ennyien találkoznának velem mi egyéb. Hát én nem írtam vissza nekik, mert nem vissza élés céljából voltam fenn és nem is győztem volna, max 1-2vel próbáltam közölni mi is van,de nem nagy sikere lett az őszinteségnek, egy-két embert leszámítva. Régebben, amikor az igazi énemmel voltam fenn, ilyen nem volt, pedig nem vagyok szerintem csúnya és kövér se. Bár megérte, mert megismertem azt az embert, akivel mai napig elvagyok és terveink vannak^^.
2014. jún. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ott mégcsak nem is a külső számít. Lehetsz te akárki, akármi. Egyszerűen a csajok csak unaloműzésből vannak fent, meg némi egó növelés miatt.
2014. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ja és én is kapom a 8-10-es pontokat, meg is lepődtem, de ennyi. Hiába vetettem be mindent.
2014. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A badoo szerintem nem alkalmas ismerkedésre, az az igazság, hogy egy barátnőm vett fel rá én is bevagyok reg.rálva, vagy nem tudom hogy kerültem fel, de e-mailemre szokták küldeni, hogy mit tudom én hány férfi szeretne megismerkedni velem, de én még soha 1x se irtam senkinek, le is akarom törölni magam, de nem sikerült.

Járj el buliba, vagy ismerősöd által ismerkedj, társaságban, vagy valami hobbit válassz én most kutyasuliba járok, előtte konditerembe és ilyen helyeken sok fiatal szokott lenni és könnyü ismerkedni.

2014. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!