Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mi a véleményetek? Ha...

Lányok mi a véleményetek? Ha ismerkedéskor még az elején a lány tudtára adom azt hogy:Figyelj én a pasid akarok lenni nem a fiúbarátod, lelki szemetesládád. Tolakodás így az elején ezt megmondani vagy sem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Magyarra forditva: Figyelj! Én ba-zni akarok nem rinyákat hallgatni! Igy érted?
2014. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet úgy viselkedni, érdeklődni, hogy ez egyértelmű legyen.
2014. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne rögtön mondd meg, mert az elég ijesztő lehet .) És egyébként is, ha randizni hívsz egy lányt, akkor szerintem leesik neki, hogy nem csak baráti dologról van szó :) meg a viselkedésed is elárulja
2014. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Meg kell ismerni egymást, ne ezzel kezd, ez hülyeség lenne.


Idő után viszont mondd neki, hogy te többet akarsz. Ha ő nem, akkor építsd le.

2014. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Ha nekem valaki ezt mondaná, akkor az ismerőseim köréből kiszelektálnám.

Szerintem ezt megmondani valakinek, az bunkóság.

1. Nincs ahhoz tököd, hogy éreztesd.

2. Közlöd vele, hogy szerinted ő egy tárgynak talál.

3. Azt is közlöd vele, hogy a problémáit rinyálásnak tartod.


De azért sok szerencsét.

2014. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem ha jol adod elo akkor nyugodtan (ne legyel bunko).
2014. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az ismerkedésnek pont az az értelme, a varázsa, az izgalma, hogy nem tudni, mi lesz belőle. Ha tudnánk, nem ismerkednénk, hanem rögtön azzal kezdenénk, hogy mi mától együtt vagyunk.

Tehát ezzel azt mondanád, hogy ha azonnal nem dönti el, hogy márpedig téged akar, akkor ne is rabolja az idődet, arra számítson, hogy megdugni jó lesz, de ha valami problémája van, azt vigye máshova.


Ha már kezditek jobban megismerni egymást, szóba lehet és szóba is kell hozni, hogy mik a tervei, lehet-e köztetek valami komolyabb és ha azt mondja, csak barátság, akkor nyugodtan meg lehet mondani, hogy "ne haragudj, ez így nekem nem jó, nem tudnálak csak a barátomnak tekinteni, inkább ne folytassuk ezt tovább".

De így az elején egy ilyen dumát benyögni? Elég bunkóságnak tűnik.

2014. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem a barátzónából vezet az út a szívemhez, tehát nálam például nagyon nem működne. (Gondolom te pont a barátzónát akarod kikerülni) Szerintem elég szélsőséges az a helyzet, amikor egy lány ezután nem kezd el kerülni, vagy akár imponál neki, de lehet, hogy tévedek.
2014. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt kulturáltabban és kevésbé arrogánsan is meglehet fogalmazni.
2014. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%
Ezért egy normális nő sem fog elküldeni, persze azért kicsit ird körbe. Amelyiknek nem tetszik, és nem érti meg, azzal úgyis csak vergődni fogsz..
2014. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!