Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy ha összeism...

Az miért van, hogy ha összeismerkedem egy fiúval, flörtölünk, de egy szót sem ejt arról, hogy van barátnője?

Figyelt kérdés
Most egy kicsi utánajárással tudtam meg, hogy van barátnője...elég ciki helyzet. Hogy tudnék rákérdezni úgy erre az egészre, hogy ne tűnjön "vallatásnak"?

2014. jún. 12. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
"És amúgy szingli vagy?"
2014. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jogod van tudni róla, ha van valakije. Nyugodtan kérdezz rá konkrétan. :)
2014. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nálam is volt hogy volt bnőm de már nagyon romlott volt a kapcsolat, és nagyon megtetszett egy lány... gondoltam megismerem felületesen, kirakom a barátnőm és összejövök a másikkal. nem így lett de egy próbát megért.

( a normálisabb csajnak nem kellettem- )

lehet ilyen kis spekuláns mint én. ha eddig nem mondta, ki fogja kerülni a kérdésed. de te kellessz neki szerintem-

2014. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most lehet gyerekes lesz ilyet mondani, de fészen sincs egy db kép se róluk... azt mondta, hogy majd elmehetünk együtt bulizni, meg hogy kb. olyan mintha saját magával beszélne, annyira közös dolgokat szeretünk. Csak nem értem, hogy mire föl ez a sunyiság?!
2014. jún. 12. 19:21
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet még nem zárta le az előző kapcsolatát, de ezt már ((még?)) nem akarja az orrodra kötni...
2014. jún. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt írta, hogy reméli, hogy még beszélünk, de nem írt rám. Én komolyan nem értem a férfiakat! :)
2014. jún. 14. 13:50
 7/9 anonim ***** válasza:

mi se titeket elhiheted..

bár őszintén szólva most az embered se értem.. történt azóta valami?

2014. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem történt,(vagy nem tudok róla) csak nem hiszem, hogy nekem kellene megtenni felé az első lépést, tudván azt, hogy van (?) barátnője. Arra vártam, hogy majd írni fog, de nem írt és nem is keres szerda óta. :O Nem tudom mi az oka, lehet arra vár, hogy én kezdeményezzek?
2014. jún. 15. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor azt javaslom hagyjad csak hagy várjon.

nehogy már még neked kelljen utána rohangászni, és ha tényleg van barátnője aki meg megtudja veled mi van te leszel a piszok a végén... óvatosan. Ha nem nagyon hiányzik szerintem inkább hagyd a francba az egészet, jobban jársz..

19f

2014. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!