Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Életem első csókja. Miként...

Életem első csókja. Miként tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre leirom hogy kicsit hosszú a történetem és idő közönként bonyolult lehet.


Szóval múlt héten pénteken én és 2 barátommal voltunk bulizni, kezdődött ott az este hogy iszogatunk egy tó parton,majd egyikünk ki találta hogy menjünk el buliba szórakozni,mivel én már be voltam kicsit rúgva ezért bele egyeztem.


Tudni illik soha nem voltam buliban és józanul eszem ágában se lett volna elmenni,mert amúgy én olyan szégyenlős vagyok aki életében soha nem szolitot le egyetlen nőt sem.


Folytatom tovább, kőzben bementünk a diszkóba és vettünk pár sőrt leültünk egy padhoz a lányok szépek voltak, a zene jó volt, egyszer csak elkezdtek biztatni a haverok hogy miattad jőttünk ide táncoljál csajozzál.


Felkeltem oda mentem egy csinos nőhöz táncoltam vele, egy idő után azt veszem észre hogy csókolozunk. Mielőtt a lány távozott volna oda jött elkőszöni tőlem pusziszkodni.


Megtörtént életem első csókja, nem nagy szám lehet, de bennem nagyon mély nyomot hagyott ha még részeg voltam akkor is.


Mint mondtam egy lúzer vagyok soha egyetlen növel nem szóltam, nem jártam sehova éveken keresztül. Nem mernék oda menni egyetlen csajhoz se hogy akkor gyere táncolni.


Másnap szombaton kissé fáradtan le mentem ugyan arra a helyre ittam 2 sőrt és semmi megált a világ egyetlen nőhőz se mentem oda, nem volt biztatás, barátok nem értek rá ezért egyedül mentem.


Máig olyan mély nyomot hagyott bennem ez a csók, és ölelkezés hogy minden este sírok e miatt, a munkámra se tudok koncentrálni emiatt megjegyzéseket is tették már.


Én máig nem tudom felfogni hogy tőrtént ez meg, egy ilyen emberrel mint én.


Holnap péntek buli lesz megint haverok nem érnek rá a hétvégén, én pedig úgy érzem mennem kéne, de egyedül semmi esélyem nincs ismerkedni, egy diszkó ba mindenkinek megvan a maga kis társasága, én meg csak ott egyedül viritanék mint a hülye gyerek.


A kérdés a végén az lenne hogyan tovább mit tegyek ezek után?


Tényleg nagyon jól esett jó este volt és félek hogy többször nem fog velem ilyen történni.



2014. jún. 12. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemsokára meglesz életed első baszása is.
2014. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress fiús társaságot a diszkóban, és csajozzatok együtt
2014. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vicces kommentekkel kiméljetek, kőszönöm!
2014. jún. 12. 21:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem örülj a sikernek, és meríts belőle önbizalmat, hidd el sok fiú irigykedne rád azért, mert lekaphattál egy csinos nőt.
2014. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

18 vagyok, már dolgozni járok.


A nő a huszon évek végei felé járhatott talán már meg is volt 30.

2014. jún. 12. 21:06
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez nem számított különösebben ugyanis szingli volt, beszélgettünk is valamit de nem sok mindent értettem a hangos zene miatt.


Most nem tudom mi tévő legyek holnap hétvége érzem hogy mennem kéne mert itthon nem tudnék megmaradni, de érzem kőzben azt is hogy semmi nem jőnne össze, és szomorúan telne az estém

2014. jún. 12. 21:11
 7/9 A kérdező kommentje:

Ugyan olyan szomorúan mint akár múlt hét szombaton amikor egyedül mentem.


Egy diszkóba ugyan is megvan mindenkinek a maga kis társasága, ilyen helyekre nem szoktak egyedül menni,én meg csak ott viritanék egy magamban mint a hülye gyerek.


Most mit tegyek? Érzem hogy mennem kéne ma, de még is kivel vagy hogyan?

2014. jún. 13. 17:20
 8/9 anonim válasza:
Az első csók mindig mély nyomot hagy ,ez igy van az esetek nagy többségében! Ha a lánnyal már nem találkozol ,menj tovább! Ha egyedül vagy vegyél erőt magadon ,és menj oda megint valakihez ,ha először ment most is fog akár részeg vagy akár nem (hisz ilyenkor vagy leginkabb önmagad) nem kell komolyan venni azt az elso csókot ,valószínűleg sokáig mély nyomot hagy! De ne hagyd hogy nagyon befolyásoljon mert kihathat a viselkedésedre! Emlékezz a jóra ! Hidd el ez után minden egyszerűbben fog menni ,csak vegyél egy nagy levegőt és menj! Sok sikert!
2014. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, s megfogadom a tanácsodat!
2014. jún. 14. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!