Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki szereti az ilyen zenéket?

2014. jún. 13. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően elég vegyes ízlésem van és szeretem az efféle "mély tartalmú" zenéket is, de nekem úgy tűnik, hogy ezeknek inkább politika szaga van...A zenében azt szeretem, hogy adott esetben megnyugtat, feldob, elgondolkodtat stb...az olyan témákkal kapcsolatban, ami érdekel. Na engem a politika a legkevésbé sem érdekel, nem kell, hogy még zenében is a "szar rendszert" hallgassam. :)


/L

2014. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ezeknek semmi közük a politikához.
2014. jún. 13. 10:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Van ezekben sok igazság, és sokan igyekeznek nem irányíttatni magukat. De amikor az első számban amit linkeltél a szövegben a "...poisoning the air" részhez írnak, akkor kondenzcsíkokat mutatnak az égen...hát elég nevetségessé válik az egész dal, és innentòl az egész együttest képtelen lennék komolyan venni. Inkább röhögök rajtuk, amiért azt gondolják, hogy azok ott "méregfelhők" :D
2014. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3


Akkor ajánlom, hogy ezt nézd végig:

https://www.youtube.com/watch?v=jeevAucCeh4

Az nem kondenzcsík, csak annak tűnik.

2014. jún. 13. 11:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Belenéztem. Akkor hagytam abba, amikor egy földbe nyomott univerzálindikátorról tizedes pontossággal olvasta le a pasas a pH-t. Aha, persze.

Ha akkora nagy tudós, mint amilyennek állítja magát, akkor vegyen mintát a kondenzcsíkokból, és vizsgálja meg.

Egy talaj ezer más dolog miatt változtathatja a tulajdonságait, majd ha minden mást kizárt, ami miatt emelkedhetett a pH (és ez csak a pH, egyetlen egy paraméter alapján próbál jellemezni egy rendszert...), akkor gondolkozzon a kondenzcsík vizsgálatán.

2014. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Belenéztél? Előbb nézd végig, utána nyithatunk róla vitát. Egyébként meg már az amerikai kormány is elismerte, hogy vegyi anyagot permeteznek a levegőbe, hogy "szabályozni tudják az időjárást". De ennél sokkal mélyebbre nyúlik a nyúl ürege, szóval nem fogok regényt írni. :)
2014. jún. 13. 12:21
 7/9 anonim válasza:
én szeretem
2014. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 7


Na végre. :) Mennyi idős vagy?

2014. jún. 13. 13:04
 9/9 anonim válasza:
csak 12 :D
2014. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!