Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ne vegyem a szívemre,...

Miért ne vegyem a szívemre, ha azok a vadidegen nők, akiknél bepróbálkozom, bunkó módon koptatnak le?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos ha rosszul esik.
2014. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az volt a baj, hogy vadidegenek.

Manapság sokan tartanak az idegenektől és nem mernek idegenekkel ismerkedni.

2014. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azért ne vedd a szívedre, mert vadidegenek!
2014. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Rugd arcon őket ;)
2014. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy az volt a baj, hogy vadidegenek."


Ez mekkora marhaság!! Akkor kivel ismerkedjünk? Rokonunkkal?? Élő fába is beleköttök!

2014. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Komolyan nem értelek. Én tényleg NAGYON sok ismeretlen nőnél kezdeményezek. De 100-ból 90-szer általában nagyon finoman küldenek el, hogy szinte már ők sajnálják hogy vissza kell utasítaniuk. Nagyon ritkán fordul elő velem, hogy egy lány bunkó módon utasít vissza. Pedig én aztán tényleg próbálkozom az utcán, boltban, suliban, este szórakozóhelyeken is.
2014. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Rám a múltkor ki oda akarták hívni a férfihaverjaikat a csajok, hogy megveressenek, mindezt azért, mert meg "mertem" dícsérni a csajokat, hogy csinosak... Ennyit róluk!
2014. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Talán nem kéne válogatás nélkül szórni a bókokat, hanem csak annál kéne bepróbálkozni, akin látod, hogy bejössz neki...


Mert te mit szólnál, ha egy szerinted ronda nő bepróbálkozna nálad...?


Miből gondolod, hogy majd akit te leszólítasz, annak automatikusan be is jössz?

2014. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

8:

Amit mondani akarsz azzal csak részben értek egyet.


1. Igen, ostoba fa-.szság úgy kezdeményezni, ismerkedni próbálni, bevágódni akarni egy nőnél hogy valaki bókol nála. Ha a 6-os szerint bókolni kell a nőknek egyből az elején, akkor nem ért a nőkhöz, ez nyilvánvaló.

2. Olyan lányokat szólítok le én is, akik tetszenek nekem. Les-.zarom hogy ő rám nézett-e vagy rám mosolygott-e. És ennek az az eredménye, hogy sokszor olyan lányok is valóban nyitottak a velem való ismerkedésre, akikhez oda sem mentem volna, ha csak azt követem hogy csak ahhoz megyek oda akin azt látom bejövök neki.

2014. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy bunkóért ne fájjon a szíved, jobb neked nélküle, nem?

Am a hiba a te készülékedben van, valószínű rosszul választasz és/vagy süt rólad, h be vagy fosva.

2014. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!