Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet a baj velem?

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve nincs kapcsolatom. Úgy gondolom, hogy egy teljesen normális 19 éves srác vagyok akinek barátnője kellene hogy legyen mert ez már nem állapot :D Egyéjszakás dolgok nem érdekelnek..komoly kapcsolatra vágyom.

Elsőéves egyetemista vagyok egy vidéki nagyvárosban, de a környező kisebb városból járok be. Van stílusom, bulizni is járok elég sokszor egy hónapban még talán normálisan is nézek ki :D Rengeteg gyönyörű lány van, de valahogy mégsem jön össze senkivel, hiába próbálkozom. Kezdem már unni. Sokan mondják, hogy még az előző barátnőm miatt van az egész aki 2 év után egyik napról a másikra kirakott mondhatni. Nagynehezen túl vagyok rajta úgy érzem, de talán még mindig vannak érzéseim iránta. Néha szomorú vagyok emiatt, és kicsit magányos leszek.


Ki mit javasol?



2014. jún. 14. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
talán pont az a baj, hogy nem vagy még túl a volt barátnődön
2014. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!