Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy srác de...

Nagyon tetszik egy srác de fogalmam sincs mit tegyek. (? )

Figyelt kérdés

Egy ideje már nagyon tetszik. Ma ballagott és azóta folyamatosan csak rá gondolok és arra, hogy mivan ha nem látom többet.

Még fiatal vagyok de még sosem volt ilyen. Megőrülök ha tétlenül kell ülnöm. De az a gond, hogy nem merem neki megmondani.

Megmondjam vagy ne? Ha igen hogy? Vagy mit csináljak?

Mivel fiatal vagyok, nem tudom, hogy érezhetek e ilyet. De tényleg nem volt még ilyen, nagyon furcsa érzés.



2014. jún. 14. 17:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy 13/l, és a srác egy évvel idősebb.
2014. jún. 14. 17:22
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell semmit se mondani, elég, ha párszor ránézel...
2014. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Irj rá Facebookon, beszélgess vele, kérdezd meg nem lenne kedve elvinni randira.
2014. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen természetes, amit érzel. :-)

Szerintem ha tudod a nevét, keresd meg facebookon. De ezt csak akkor, ha nincs más lehetőséged, pl.: közös baráti kör.

2014. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen tudom a nevét, facebookon régóta ismerősök vagyunk. Mondhatni jóban vagyunk mert néha szoktunk beszélgetni (nem úgy hogy csak mi ketten hanem a barátokkal). Közös baráti kör is van. De nem tudom tetszem e neki... :/
2014. jún. 14. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!