Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Az hatrany ha a lany...

Fiuk! Az hatrany ha a lany csendesebb?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, én sem vagyok az a pofázó gép. 17/F
2014. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt.

De azért a fiú mellett nyílj meg egy idő után.

2014. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem sőt nagyon is jó nem felesel
2014. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem
2014. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem személy szerint nem jön be, mert én eléggé energikus, extrovertált személyiség vagyok. Próbáltam csendesebb lánnyal, az lett a vége, hogy egymás agyára mentünk. Annak aki viszont introvertált mint te, valószínű tökéletes leszel.
2014. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem :D
2014. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos le fognak pontozni, mert "áhh, dehogy még külön jó is, hogy nem beszél folyamatosan", de a tapasztalatom az, hogy igen. Egyrészt azért, mert a többség szemében egy ilyen lány gyakorlatilag láthatatlan. Másrészt úgy gondolják, hogy ez egyenlő azzal, hogy harapófogóval kell belőle minden szót kihúzni, nem lehet vele beszélgetni és hogy ez a későbbiekben sem változik, nem fog megnyílni. Pedig ez nem így van, de minek várnának, dolgoznának az ügyön, ha van 100 másik lány, akinél ez instant megvan?

Ez tapasztalat, az életből, nem XY mondta, hogy ez így működik.

2014. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!