Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha lenne egy ilyen program, a...

Ha lenne egy ilyen program, a nők visszavenének a férfiakkal kapcsolatos ireális elvárásaikból?

Figyelt kérdés
Adott lenne egy virtualis valósag amely nagyjából az igazi szex élményeit nyújtaná férfiak számára, ezáltal a nők iránti versengés illetve érdeklődés vélhetőleg megcsappanna, tovább fokozva a gondolatmenetet akár mesterséges érzelmeket is tudnánk igy generálni, nem olyan rég olvastam hogy már tervben van egy ilyen project, igazából már nyilvánvaló a technika előrehaladtával és a rengeteg párkeresési problémával kuszkodő férfi láttán ez az irányvonal, vajon a sok hódoló nélkul maradó nő mit szól majd ehhez?
2014. jún. 15. 15:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%

Ja persze, kivéve, ha havonta "kisebb" összegeket kéne fizetni azért, hogy úgy működjön, ahogy.

Komolyra fordítva a szót: egy nő nem kerül sokra. értsd: nem kell megvenned. Nem kell neki állandóan fizetned, felesleges szarságokra költeni a pénzed, cipelni állandóan. Nem kell. Hülyeségeket beszélsz.

2014. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem hinném. Ezek ugy is csak a macsókra buknak, azok meg ha meg kaphatják az igazi nőket, nem fognak törődni egy géppel.

Ennek inkább mi fogunk örülni, hogy nem kell feleslegesen udvarlásra pazarolni az energiánjat.

Jól monta az egyik kommentelő: ott vannak erre a szex célra a prostik.


Inkább egy olyan gyógyszer volna jó ami kiirtja belőlünk a szerelmet, a csajok utáni vágyakozást.

Vagy egy olyan robot csajszí akinek nem kell megfelelni mindenféle elvárásainak. Ès szereti ha törődsz vele, nem kur le ha félnap őt ölelgeted:)

2014. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
#12 Sajnálom azt a nőt, akinek el kell téged viselnie.
2014. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért tényleg beteg a mai fiatalság...
2014. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20 év és megtapasztalod a saját bőrödön.
2014. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

13#

Nyugi, nem kell sekinek sem elviselnie:)

Én nem kezdemézek egy leányzónál sem, azok meg szerencsére békén hagynak:D

Csak azt a fránya gyógyszert találnák már fel, amiről írtam; én azt várom.

2014. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%
Gusztustalanul szemetek a nők a pasikkal.Nem kell gyógyszer hamarosan ők irtják ki belőlünk az érzelmeket.
2014. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#13


van ilyen gyógyszer, úgy hívják akaraterő!

2014. jún. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!