Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Help! Most mégis mit gondoljak...

Help! Most mégis mit gondoljak, mit akar a csaj?

Figyelt kérdés

Egy csajjal egy suliba járunk. Az elején mikor észrevettem,már akkor szimpatikus volt,de tleg csak ennyi. Gondoltam ,hogy odamegyek hozzá, mert nagyon nézett és mosolygott,úgyhogy gondoltam én is szimpi vagyok neki, ezért odamentem hozzá és megkérdeztem egy sulis dologról. Viszont bizonytalan vagyok,mert amikor odamentem hozzá (ott volt még egy osztálytársa is ),akkor egész végig mosolygott, de jött egy ismerőse és elhívta, ő meg simán el is ment vele.

Ezután még 2szer próbáltam vele beszélni, volt amikor kedves volt, meg olyan is amikor arrogáns. De ha unszimpatikus lennék,akkor nem szólt volna néhány alkalommal ő hozzám,de volt olyan is hogy simán elment mellettem a folyosón, meg olyan is hogy kis mosollyal nézett,miközben elhaladt mellettem. Viszont egyik alkalommal elkérte az mobil számom,mert épp a diákmunkákról volt szó és felajánlotta,ha megtud vmit erről,akkor írni fog, írt is egy hétre rá, majd odaírta,h ha még vmilyen munka érdekel akkor írjak neki én válaszoltam is,de nem írt már ez utána.


Ezek alapján nem tudtam,h most mi a helyzet a csajnál,h bejövök-e neki v.nem, ezért más csajokkal is ismerkedtem, barátkoztam de ez őt zavarja. Az is még feltűnt,h néha szinte már bámul,de közben mosolyog,meg csillog a szeme is. Az utóbbi időben meg amikor egy helyen vagyunk elég gyakran rám néz és mikor ránézek, még mindig mosolyogva néz és közben a hajával játszadozik.

Vajon, akar-e egyáltalán vmit? Vagy még éretlen v. van vkije? Vagy egyszerűen sejti,h bejön és szórakozik velem???? :S



2014. jún. 15. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallod, ennyi jelből még nekem is leesik hogy tetszek a csajnak, pedig őszintén, ez már igencsak nagy szó...
2014. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
okés, de tegyek egy utolsó próbát és közeledjek felé? de ha akkor megint távolságtartó lesz,akkor már tleg megint ott leszek,mint most,h nem igazodok ki rajta...
2014. jún. 15. 21:44
 3/7 anonim válasza:
Ne próbát tegyél, hanem kérdezz rá. Meglátjuk mi sül ki...:)Hajrá! :)
2014. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A lányok hülyék:D:D:D egyértelműen tetszel neki,iszonyúan zavarba jön ha beszéltek,hirtelen azt se tudja hogy reagáljon , ha túl kedves azt érzi hogy sok,de ha meg bunkó kicsit,akkor ezzel próbálja azt mutatni,hogy nem tetszel neki,mert fél hogy te nem viszonoznád,de titkon reméli:) beszélj vele erről,ne próbálkozz:D 16/L
2014. jún. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Haver , ha te ennyi jelből sem fogod fel , hogy tetszel neki akkor keress egy orvost. :)

Egyébként ha arrogáns , az csak annyit tesz , hogy olyan kedve van. Senki sem kivételez a szerelmetesével ilyenkor.

2014. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hülyít és szereti ha körülötte forog a világ :/
2014. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és mond neki hogy szia bejössz nekem nincs kedved beülni kávézni/sétálni (vagy akármi)?
2014. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!