Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen virágot illik vinni az...

Milyen virágot illik vinni az első találkozásra? Hogy legyen díszítve, stb?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell vinni az a trükk.
2014. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmilyent.. Majd harmadikra, negyedikre, vagy mit tudom én. De ha 25 alatt a lány, akkor első randira szerintem ne vigyél virágot. Sokan megrettennek tőle, tapasztaltam.
2014. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de üres kézzel sem illik sztem odaállítani..
2014. jún. 16. 11:54
 4/11 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok és én örülnék nagyon egy virágnak. Bár egyénfüggő... ( meg hát engem Virágnak hívnak ^.^ )
2014. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Üres kézzel nem illik? Dehogynem. Teljesen normális. Ha viszel neki valamit már elsőre, azt fogja gondolni, hogy mással már nem tudod őt megszerezni. Ilyen erővel arany nyakláncot is adhatnál neki. Én túl vagyok nem 1, nem 2 randin, és soha nem váltott ki negatív reakciót, ha nem adtam semmit. Két puszit adj inkább az arcára, meg széles mosolyt, annak jobban örül majd. : )
2014. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
közben tárgytalan. végül szóra sem méltatott...
2014. jún. 16. 23:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi történt? :O
2014. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az történt, hogy:


Délután hívtam volna a lányt, (hogy pontosan mikor és hol talizzunk) telefont nem vette fel. Viszont észrevettem hogy facebook-on posztolgat, tehát...

bejelöltem face-en, írtam neki üzit. Elovasta, de nem válaszolt. Közben az idővonalán megtaláltam, hogy ha valakit le akar koptatni pl face-en, akkor annak nem ír vissza. Na erre ment neki még 1 üzenet, hogy ha tényleg így van, és erre sem ír vissza, akkor tudomásul veszem, és viszlát. "Természetesen" nem írt vissza....

2014. jún. 17. 15:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a viselkedésmód sajnos nagyon elterjedt a nők körében. Nem akarok általánosítani, de gusztustalan ez a hozzáállás, amit tanúsítanak ilyen helyzetekben. Azt hiszik, könnyebb lepattintani valakit, ha szóra sem méltatják, minthogy legyen bennük annyi gerinc, hogy annyit írjanak: Bocs, de már nem aktuális...


Szánalmas. Inkább örülj, hogy jöttél össze vele, sokkal jobb, ha már most kiderülnek az ilyen tulajdonságok, minthogy akkor csinálja ezt meg veled, amikor már jártok (ezt akár meg is írhatod neki).

2014. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*Örülj, hogy nem jöttél össze vele*
2014. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!