Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Hogyan közeledjek?

Mit csináljak? Hogyan közeledjek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 2vel jár fölöttem.nagyon bejön.imádom a humorát meg minden..szoktunk dumálni meg suliból egyfele megyünk haza szóval szoktunk együtt sétálni.nekem ő nem csak egy barát d félek h kiröhög mert én csak 15 vagyok ő meg 17.hogy kerüljek hozzá közelebb? amúgy a legjobb barátja az én legjobb barátom is egyben és szoktak lenni olyan alkalmak hogy 3an vagyunk csak:)
2014. jún. 16. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

facén beszélj vele, ha tudod valahogy menjetek el 2esben valamerre, érezzétek jól magatok.

ha valaminek ki kellene alakulni ki fog úgyis.

nem vészes a korkülönbség, pont belefér még

sok sikert, légy ügyes.. :)

2014. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs face :/ amúgy csütörtökön voltunk fagyizni meg sétálni..és elég jó volt..sok ölelés,puszi..de semmi több..és suliban meg nem nagyon beszélünk mert nincs időnk
2014. jún. 16. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:

kapd el a kezét, csak megérti mi van...

ha nem vevő rád akkor viszont ne járasd le magad, mert nem tudjátok egymást elkerülni..

2014. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!