Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek egy zárkózot...

Hogyan közeledjek egy zárkózott sráchoz?

Figyelt kérdés

Nem egy annyira kommunikatív típus, ahogy látom, leginkább úgy beszélget az emberekkel, hogy ők mennek oda hozzá. Mi eddig 1-2 mondatot beszéltünk összesen.

22/L


2014. máj. 24. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá
2014. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz. Kicsit konkrétabb ötletet szerettem volna.
2014. máj. 24. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy lássa rajtad hogy őszintén közeledni szeretnél hozzá,mert a zárkozot emberek hamar megérzik ha a másik nem azért akar vele barátkozni,vagy bármi mást..
2014. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint zárkózott személy, én örülni szoktam bárki közeledésének, aki barátságos velem. Ugyanis az a helyzet, hogy képtelen vagyok magamtól ismerkedni emberekkel (akár barátilag, akár nőügyileg). Viszont ha odajön valaki és beszélünk egy jót, utána már nyitottabban állok hozzá és könnyebben megnyílok neki és utána már teljesen normálisan megvagyok vele. Csak az a fránya első (vagy első pár...) lépés nem megy. Szenvedek is tőle rendesen, elhiheted!


23/F

2014. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, akkor valami ürügy folytán majd megpróbálok beszélgetni vele. :)
2014. máj. 24. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj oda, és mosolyogj.

Nem kell sietni vele, adj neki mindenre időt.

Utána majd ő is fel fog oldódni, az eleje nehezebb ilyenkor.

2014. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!