Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkednék egy lánnyal de...

Ismerkednék egy lánnyal de vannak aggályaim?

Figyelt kérdés

Már a kérdés feltételén is elbizonytalanodtam... Lehet kapok egy néhány leszúrást de ez van.


Ismerkednék egy lánnyal, de még sosem láttam élőben, neten találtam rá. Nem messze lakik, a szomszéd városban (10km). Írjak neki, mit gondoltok? Nem ,,gáz" neten ismerkedni ebben a formában?


DE viszont a történetben a csavar, hogy a lány nem magyar.....cigäny (így írom nehogy leszedjék a kérdést)..... bár ez engem hidegen hagy mert tetszenek, de akkor is. Rendes lánynak tűnik nem olyan nagyszájú lenézőnek mint egyesek. Az ismerős körét nem ismerem, attól "tartok" csak. Hogy megszólják (ha engem az legyen a legkevesebb).



2014. jún. 16. 21:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs kicsit kacifántos, remélem érteni.
2014. jún. 16. 21:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Bármit, csak cigányt ne. Fiatalon lehet jól néznek ki, de 30 évesen már bűn rondák, na meg van egy stílusuk. Hiába rendes, van hogy kijön belőlük. Ha csak haver/ismerős, akkor ez nem is baj, de mivel vele tervezed, na meg gyerek...

Azonnal felejtsd el!

2014. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha neked bejön, hogy 10-15 sógor rúgatja az öreg Rozsdafehér Zsigulit és közbe acsarkodnak akkor rajta :D
2014. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gyerek? Annyira azért ne szaladjunk előre.



Acsarkodás ne, de a zsigulikat imádom :)

2014. jún. 16. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Van más lehetőséged, mint írásban megismerni? Ha igen, akkor használd ki, ha nem, akkor írj rá. Kérdés megválaszolva, más lehetőséged nincs.
2014. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Talán van. Csak akkor sűrűn át kellene járni, hogy "véletlen" összefussak vele.
2014. jún. 16. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Főleg amikor mondják, hogy: Jájj tesóó ne csinájjad má agyj má egy ezrest tankolni mer elvinném a Szamantát kocsikázni :D :D
2014. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!